K&N Hava Filtre Takımım Geldi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, hepsini Amerikadan sipariş ile getirttim toplam $ 118 maliyeti oldu tax dahil.
Fedex ile 2 günde TR ye geldi, tavsiye ederim şu an için aracım takmiyacagim 30 k bakımında otomatik vites kutusu yağ( 3+3+3), yağ filitresi, motor yağ yağ filitresi, karbon polen filitre, fren hidrolik yağı, fren balataları vs. Kışın genelde garajda yatırıyor bu saydıklarım 30 k bakımı için hazırlık yanlış okumadınız :))) 2016 FB7 20180221_120530.jpg

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4985]M.Akif Ozturk[/MENTION] Hayırlı olsun tam link paylaşır mısın?

Aracınız
Kutu içi k&n filtre sesi değiştiriyormu?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Onun için boğaz hortumunu değiştirmeniz gerekiyor bence gerek yok ama istersenizde fazla bir maliyeti yok, bu filitre en az 50.000 mil garantili, yıkanabilir aynı zamanda servisin taktiği filitreden 10 kat daha iyi hem de daha ekonomik. Almak isteyen arkadaşlar temizleme kiti ile birlikte alırsa çok daha iyi olur burada da satılıyor ama dolara bile vursanız gene pahalıya geliyor kendiniz sipariş vermeniz çok daha güzel olacaktır. Sizlerden ricam arabalarınizda LPG varsa mümkün olduğu kadar LPG modunda çok yormayin uzmeyin yüksek devir çevirmeyin, alın benzine rahat rahat gidin :)) neyse bunların yağ filitreside var aynı zamanda oda temizlenebilir sitesini paylaşıyorum 1.8 Civic secin oradan sipariş verin. Sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım gümrük kısmı hiç zor değil, 2 günde türkiye ye geldi işlerim olduğundan dolayı pek ilgilenemedim 1 haftada elime ulaştı www.knfilters.com

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=4985]M.Akif Ozturk[/MENTION] bu k&n kutu içi hava filtresinin performansa etkisi var siz hissetiniz mi?

Geri