Fc5 Sağ taraftan gelen ses ve fren pedalındaki ses

Selam Hondacı kardeşlerim. Aracımın içinde sağ taraftan tıkırtı geliyor servis sağ ön direkten olduğunu söyledi fabrika hatası diye iki kere yaptılar ama ses hala devam ediyor benim görüşüm başka biryerden geliyor sizlerde böyle bir sıkıntı varmı varsa nasıl çözdünüz???diğer sıkıntım ise fren pedalından kuş sesi gibi hafif bir ses geliyor pedal fabrika hatası olup değiştirildi ama ses gene başladı böyle bir sıkıntısı olan varmı varsa nasıl çözüldü???yardımınız için şimdiden teşekkür ederim...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
sağ direkten ses geliyormuş, hava yastığı kısmı diyorlar. Bende daha ses yokken yalıtım yaptılar serviste o yüzden bilemiyorum.
Kemeri saran mekanizmadan gelen ses yankılanıyor olabilir mi? İyice bir dinlemek lazım. Öyle Sesler aracın içinde çok geziyor çünkü.

Ayrıca pedal sorunu yaşamadım hiç. Yayında sorun var belli ki, WD40 sıkın geçmezse değiştirmek gerek.

Merhabalar sag direkten ses ayni sekilde bendende geliyo direkteki airbag yuzunden ustundeki plastik aksama bastirdigim zaman ses kesiliyor cok fazla rahatsiz etmedigi icin 10000 bakimi geldigi zaman gosterecegim frenden gelen ses icin bir yorum yapamicam oyle bir ses gelmedi cunku

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selam Hondacı kardeşlerim. Aracımın içinde sağ taraftan tıkırtı geliyor servis sağ ön direkten olduğunu söyledi fabrika hatası diye iki kere yaptılar ama ses hala devam ediyor benim görüşüm başka biryerden geliyor sizlerde böyle bir sıkıntı varmı varsa nasıl çözdünüz???diğer sıkıntım ise fren pedalından kuş sesi gibi hafif bir ses geliyor pedal fabrika hatası olup değiştirildi ama ses gene başladı böyle bir sıkıntısı olan varmı varsa nasıl çözüldü???yardımınız için şimdiden teşekkür ederim...

Benim aracımdan bu tür sesler gelmiyor. [MENTION=8245]nemlee[/MENTION] Trafik kamerası kablosunu geçirirken sağ direk pastiğini sökmüştüm ses yapan yer neresi? Ben ses yapabilecek bir yer göremedim orada.

İki kez o direğe izolasyon yaptılar gene ses devam ediyor bu sesler yüzünden araca binesim gelmiyor. 7 sene sıfır sıkıntıyla auris kullanan olarak bu araç beş para etmez her hafta servise gitmekten bıktım.

Benim aracımdan bu tür sesler gelmiyor. [MENTION=8245]nemlee[/MENTION] Trafik kamerası kablosunu geçirirken sağ direk pastiğini sökmüştüm ses yapan yer neresi? Ben ses yapabilecek bir yer göremedim orada.

Ön yolcu koltuğunun önündeki airbagin çıtasından geliyor bende ki ses

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam Ben sokulurken gormedim. Servisteki ustanin tarif ettigi kadariyla hava yastigi ile direkte kullanilan plastik malzeme birbirine carpip tıkırtı oluşturuyor. Ikisi arasina sunger parcasi koyuyorlar

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Sizinki geçtimi [MENTION=8245]nemlee[/MENTION] benimki 2 kere izole edildi ses aynı. Biraz zaman test edin bakalım öyle bi yorum yapın belki benim ses başka yerden olabilir

Benim araçta zaten ses yoktu. Servistekiler o bölgede ses olabileceğini ve 3-5 gün sonra şikayete gelebileceğimi bu yüzden de ben şikayet etmeden önlem aldıklarını söylediler. Sağolsunlar

Geri