Civic 1.5 turbo dışarda bakım

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba,
Diğerler filitreler servis den mi aldınız. Almadınız ise marka veya linkleri paylaşır mısınız.
Sağol

Merhaba,
Diğerler filitreler servis den mi aldınız. Almadınız ise marka veya linkleri paylaşır mısınız.
Sağol
yukarda herseyi yazdım hocam. yag filtresini değiştirdim mann. diğerlerini 20 binde veya 15 binde bir degistirecegim polen filtresi mann var piyasada hava filtresi güvenilir bir marka bulursam alacağım bulamazsam sadece onu servisten alacagim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Konuyla alakasız olacak belki ama bu motorda gazlayınca turbodan üfleme sesi duyuluyor mu yoksa anormal mi

Konuyla alakasız olacak belki ama bu motorda gazlayınca turbodan üfleme sesi duyuluyor mu yoksa anormal mi
ben viyu diye sesi gazlayinca değilde sessiz bir ortamda ilk hareket halinde duyuyorum. dizel multijetteki gibi her gazlamada cam açıkken gelen uçak sesi gibi turbo sesini hiç duymadım

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
yukarda herseyi yazdım hocam. yag filtresini değiştirdim mann. diğerlerini 20 binde veya 15 binde bir degistirecegim polen filtresi mann var piyasada hava filtresi güvenilir bir marka bulursam alacağım bulamazsam sadece onu servisten alacagim.
Merhaba,
2 farklı çeşit mı var yoksa etiketleri mi farklı ?
Siz hangisini aldınız
Screenshot_20200711-145810_Samsung Internet.jpgScreenshot_20200705-153342_Samsung Internet.jpg

arkadaslar merhaba tekrar. bende hiçbir sıkıntı halen. hava filtresi için biraz araştırma yaptım yan sanayi olarak bulabildiğim m2hamid arkadaşımın dediği gibi blue-print bir adet sipariş verdim orjinali ile. kiyaslayacagim malzeme ve kalınlığı farklı çıkarsa ve dandik görünürse direkt iade edeceğim çok gözüm tutarsa orjinali yerine takarim. piyasada 90 a buldum servis ise 195 tl diyor arada 100 tl üzeri fark akıl alır gibi değil. blueprint i biraz daha arastirdim hakikaten alman üretimi gibi duruyor sanırım firmada İngiliz firması. mann hava filtresi uretmezse bunu kullanacağız artık... elime geçince yine sizleri haberdar ederim.

Geri