10.000 bakımı Honda Efe

Kavas

0
Aracınız
10.000 bakımı için Honda Efe’ye gittim bugün. Hava filtresi, yağ filtresi, yağ değişti. Lpg filtreleri değişmedi. Araç honda izmir terakkiden alınma ve teslimat öncesi lpg takılmış bayi tarafından. Dolayısıyla garantiside 3 yıla düşmüş aracın. Asıl sorun şu ki ara sıra egzozdan beyaz duman geldiğini ve 60-70 km hızda aracı kullanırken gazdan ayağımı çekip tekrar gaza bastığımda tekleme ve titreme gibi sorunlardan bahsettiğimde BRC servisine yönlendirdi ve tüm bunların lpg’den kaynaklandığını ileri sürdüler. Ayrıca göçük problemi için 118₺ ye hizmet verdiklerini ifade ettiler.Sadece stopları söküyoruz dediler. Tabi ben kabul etmedim. Sonuç olarak ben honda efe’den hiç ama hiç memnun kalmadım. Bilmiyorum sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Efe için demiyorum ama genelde hafta sonu hiç bir servise gitmeyin. Haftasonu hiç verim alınmıyor. Honda servis konusunda zaten sıkıntılı bir marka. Hoş sıkıntısız olmayan servis ve marka kalitesi var mı bilmiyorum.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fabrikasyon LPG’li olarak satılmışsa araç silkeleme sorununu giderene kadar Servise gidin yada Brc servisine. Garantili araç 3 kez Servise aynı problemden giderseniz paranızı vermek zorunda kalırlar. 100 bin lira verip tekleye tekleye gezmeyin

Ben borada yaptırdım dışarıdan yağ kabul ediyorlar. Efe kabul etmiyor. Yağı almadan gitseydim 850 liraydı. Kendim götürdüm 600+yağ fiyatına maloldu.

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Efe yi zorunluluk olmadıkça tercih etmeyin. Saçma sapan hizmetleri var. Çözüm değil, sorunu başkasına atma odaklılar. İlk aracımı aldığımda kapıda ufak bir ses vardı, kontrole götürdüğümde yeni araba hele bir parçalar alışsın diye şutladılar, sonradan farkettimki yapacakları tek şey bir vidayı sıkmakmış :(
Kısacası bence efe servisi tercih etmeyin.

zero

0
10.000 bakımı için Honda Efe’ye gittim bugün. Hava filtresi, yağ filtresi, yağ değişti. Lpg filtreleri değişmedi. Araç honda izmir terakkiden alınma ve teslimat öncesi lpg takılmış bayi tarafından. Dolayısıyla garantiside 3 yıla düşmüş aracın. Asıl sorun şu ki ara sıra egzozdan beyaz duman geldiğini ve 60-70 km hızda aracı kullanırken gazdan ayağımı çekip tekrar gaza bastığımda tekleme ve titreme gibi sorunlardan bahsettiğimde BRC servisine yönlendirdi ve tüm bunların lpg’den kaynaklandığını ileri sürdüler. Ayrıca göçük problemi için 118₺ ye hizmet verdiklerini ifade ettiler.Sadece stopları söküyoruz dediler. Tabi ben kabul etmedim. Sonuç olarak ben honda efe’den hiç ama hiç memnun kalmadım. Bilmiyorum sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda.

geçmiş olsun öncelikle umarım bir an önce halldedersiniz.
bayide takılan LPG neden 3 yıl garantiye düşmüş ben onu anlayamadım? bu arada kaporta göçmesi de mi var aracınızda? neresinde ve ne diyerek sorunu ücretsiz çözmüyorlar? 120 Tl. çok bir para değil ama..

Geri