Civic FB7 15 gün soğukta yatacak araç için önerileriniz?

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar merhaba. Van’da görev yapıyorum ve hafta sonu yarıyıl dolayısıyla 15 günlüğüne memlekete gideceğim uçakla. Aracım 2013 fb7 lpg’li ve mecburen evin önünde açık havada duracak. Havalarda burada oldukça soğuk -10 -15 civarı geceleri. Sorum şu ki 15 gün boyunca çalışmadan soğukta yatacak araba döndüğümde bir sıkıntı yaşatır mı? Ve ne gibi önlemler almalıyım? Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FB7 2013

Çncesinde en az yarım saat kadar sürerek aküyü şarj ettirin, sonra parka çekerken benzinde bırakın, herşeyin kapalı olduğundan emin olun. Tamamdır.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eyvallah hocam akü biter dedikleri için açıkçası biraz çekindim ama mecbur bırakıcam. Dediğiniz gibi yaparım hayırlısı artık

Aracınız
Akü yeniyse birşey olmaz diye düşünüyorum hocam. Bende Diyarbakır da görev yapıyorum aküde zayıf gibiydi geçenlerde sıkıntı yaşamıştım. Bende benzine alıp bırakıp izne gittim yarın 15 gün olacak yarın dönüyorum bakalım çalışacak mı
Bu akşam döndüm tek marşta çalıştı. Sorun yaşamazsınız umarım sizde

Gecen sene kasimda erzurumda acik otoparkta birakip gittim. Tek marsta aldi. Subat tatilinde yine ayni sekilde 3 hafta acikta kaldi geldigimde biraz uzun aldi marsi ancak calistirip 5-10km kullanip geri parkettim. Sorun yasamadim bu sene de acik otoparka birakicam mecburen. Kaputun altina polar battaniye birakip gidicem. Aku saglamsa sorun olmaz, supheniz varsa akuyu sokup eve goturun:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri