2007 Fd6 otomatik şanzıman titreme

Selam arkadaşlar. Aracım 2007 model premium otomatik. Şanzıman yağı yeni değişti. Lakin 100 ile giderken hissedilir sarsıntı var. Bu sarsıntı 180 üstü hızlarda iyice belirginleşiyor. Ayrıca da yüksek hızlarda fren yapınca da ses geliyor. Balatalar da yeni değiştim.ustam radar Honda Eşref usta

Şazıman Yağı ne kullanıldı ? Yetkili servisten orjinal mi alındı yoksa usta tavsiyesi ile başka yağ mı kullanıldı ? Şanzıman yağı değişmeden önce sorun varmıydı ?

Titremenin sanzumandan geldigine nasil kanaat getirdik?
Titremenin Balanstan, frene basinca titremenin diskten olma ihtimali olabilir mi acaba diye düşünüyorum...

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
aynaları kontrol ettir.. ve subap ayarını kesinlikle yaptır..

Şazıman Yağı ne kullanıldı ? Yetkili servisten orjinal mi alındı yoksa usta tavsiyesi ile başka yağ mı kullanıldı ? Şanzıman yağı değişmeden önce sorun varmıydı ?
İstanbul radar Honda da 10 km önce değişti aracım 152 binde. Hangi yağı kullandı bilmiyorum. Bu sorun yeni oldu yani 1000 kmdir var sorun

Titremenin sanzumandan geldigine nasil kanaat getirdik?
Titremenin Balanstan, frene basinca titremenin diskten olma ihtimali olabilir mi acaba diye düşünüyorum...

Sorun şanzıman olabilir dedim mesela yolda 150 km ile gidiyorum titreme var aracı boşa alıyorım titreme hala var. Disk'lerim yapıldı 10 bin km önce yapıldı ama

İlk şikayetle ilgili Benim aklima ilk gelen tekerlerin balans yapmasi.
Yüksek hizda frene basinca vuruntu gibi bi sey oluyor mu. Titreme tarzi

Selam arkadaşlar. Aracım 2007 model premium otomatik. Şanzıman yağı yeni değişti. Lakin 100 ile giderken hissedilir sarsıntı var. Bu sarsıntı 180 üstü hızlarda iyice belirginleşiyor. Ayrıca da yüksek hızlarda fren yapınca da ses geliyor. Balatalar da yeni değiştim.ustam radar Honda Eşref usta

Şanzımanla alakası yok balans var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri