2009 Civic yakıt tüketimi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Artık bende honda sahibiyim ve aranızdayım. Sizlere bir sorum olacak. 2009 model Civic aldım araca lpg takılmamış. Aracım manuel vites. Sizlerin şehir içi yakıt tüketimleriniz nedir acaba? Araca LPG taktırmalı mıyım?

krmmrt

0
Aracınız
Hayirli olsun hocam. Kazasiz belasiz binin.Benim arac 2011 otomatik. Lpg ile sehir ici dur kalk trafiginde 25 kurusu buluyor. Uzun yolda 14 kurusa iniyor. Ortalama 20 kuruslarda. Benzinle olcmek aklima bile gelmiyor tr kosullarinda

Tat arama orada burada; varsa yoksa HONDA

Aracınız
Teşekkür ederim hocam. Allah cümlemize kazasız belasız binmeyi nasip etsin. LPG olarak hangi markayı önerirsiniz. İlk defa Honda araç aldım bundan önceki araçlarım hep Almandı onlarda prins kullanıyordum. Hondada hangi marka seçmeliyim?

krmmrt

0
Aracınız
Bu konuda forumda oldukça bilgili arkadaşlar var. Okuduklarında fikir vereceklerdir. Ama bildigim kadariyla brc tam uyumlu bizim araclarla. Bende de brc sistem var

Tat arama orada burada; varsa yoksa HONDA

[MENTION=4430]endless[/MENTION] hoş geldiniz. Bende de 2011 otomatik var ankarada şehir içi yakıt tüketimi aşağı yukarı 17-18 kuruş felan. Eğer aracına lpg taktırmak istiyorsan brc den başka markaya bakma derim. Tamm uyumlu bir sistem. 3 seneye yakın oldu taktirali daha maşallah bir sıkıntı çıkarmadı. Sadece vakti geldiğinde filtrelerini degistirtiyorum. Sizede tavsiyem brc

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=2797]turgay01[/MENTION] Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Forumda konularıda okudum çoğu arkadaş BRC demiş. Bu kadar insan BRC demişken bende başka bir marka taktırıp kendime heyecan aramama hiç gerek yok :)

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Benzin şehir içi 8-9 litreyi buluyor. Şehir dışı 6 litrelere düşüyor. Lpg nin fiyatını hesapladığın zaman şehir dışı 15 kuruşa bile düşebiliyor. BRC iyidir bende memnunum.

Aracınız
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Uygun bir zamanda bende LPG taktıracağım. Malum Türkiye'de yaşıyoruz. Benzin fiyatlarıda cep yakıyor.

krmmrt

0
Aracınız
[MENTION=4430]endless[/MENTION] hoş geldiniz. Bende de 2011 otomatik var ankarada şehir içi yakıt tüketimi aşağı yukarı 17-18 kuruş felan. Eğer aracına lpg taktırmak istiyorsan brc den başka markaya bakma derim. Tamm uyumlu bir sistem. 3 seneye yakın oldu taktirali daha maşallah bir sıkıntı çıkarmadı. Sadece vakti geldiğinde filtrelerini degistirtiyorum. Sizede tavsiyem brc

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam şehir içinde 17-18 kuruşu nasıl yakalıyorsun. Dur kalk trafiğinda otomatik araçla çok iyi duruyor sizinki.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Uygun bir zamanda bende LPG taktıracağım. Malum Türkiye'de yaşıyoruz. Benzin fiyatlarıda cep yakıyor.

Bence de taktırın hocam. Türkiye'de bu fiyatlarla benzinli araç sürmek lüks yani. Altımızda civic var otobanda gidiyoruz yakmayacak diye 100-110 ile gidilir mi? Ama lpg ile 150 yap en fazla 20 kuruş yakar :)

Geri