2009 Model ve Öncesi Yağ Değişim Kampanyası

Aracınız
Arkadaşlar, 2009 model ve öncesi honda araçlarımıza, kampanyaya katılan tüm yetkili servislerde
yağ + yağ filtresi + işçilik 149 TL.

Ankara'da olup kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarım olursa buradan yardımcı olurum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5759]ZdeArBaN[/MENTION] Bilgilendirme için teşekkürler, fiyat gerçekten iyi :eek:k:
Bu tarz kampanyalar için bilgilendirme maili veya sms gönderiyorlardı acaba kampanya yeni olduğu için mi gelmedi anlayamadım?

Aracınız
Kampanya size mi özel yoksa tüm hondalarda geçerli mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cihan hocam, kampanyaya katılan tüm yetkili servislerde geçerli. zorunlu tutulmamış, bayii isterse katılmayabilir.

[MENTION=5759]ZdeArBaN[/MENTION] Bilgilendirme için teşekkürler, fiyat gerçekten iyi :eek:k:
Bu tarz kampanyalar için bilgilendirme maili veya sms gönderiyorlardı acaba kampanya yeni olduğu için mi gelmedi anlayamadım?

Çok doğru hocam, bu kampanya her yıl düzenlenenden farklı. Bi süredir honda araçlarını geri çağırıyor, airbag şişiricilerinin değişimi için, şuanda (2006-2007) fd6 kasa araçların güncellemeleri başladı, gelen araçlara satış yapabilmek için kampanya başlattı :)

Eu8

0
Bu yıl genel olarak SMS le duyurulan servis dönemi olacak mı? Benim emektar 15 yıldır yetkili servis kayıtlı da :driver:

Aracınız
Airbag tüplerini hangi modele kadar degişecekler ,hangileri hatalı ?

Geri