2009 Otomatik Vsa Beyin bakıyorum. Acil!

Aracınız
Civic FD6 2009
2009 otomatik vsalı civic var bende beyin gitti beyin alacam çıkma olarak sadece son 2 rakamı değişik model her şeyi aynı alacağım beyinle kodlatsam uyum sağlar mı anlayan biri yazabilir mi çok acil

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İki beynin etiketini yanyana tek fotoğrafta paylaşım yapabilir misiniz?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
ECU Parça Numaraları

Tüm Honda ECU'larının ECU'nun yanında ve konektördeki ECU'nun içinde bulunan bir parça numarası vardır. örneğin 37820-P72-A01

Parça numarası üç bileşenden oluşur:

Honda'nın ECU için parça numarası her zaman 37820

Üç karakter (gevşek bir şekilde araba / motor modeliyle ilgilidir). örneğin, P72

Üç karakter (ECU’nun revizyonu olan) örneğin A01 veya G52

Orta üç karakter ECU'nun ne olduğunu belirlemek için en kullanışlıdır. Farklı nesil ECU'lar aynı karakterleri kullanabilir. örneğin, bir P72 OBD I ECU, bir P72 OBD II ECU’dan farklıdır. Yaygın ECU'ların bir listesi:

Son 3 karakter 3 parçaya bölünmüştür. ABD ECU'ları için genellikle "A" kullanılır. "G" Avrupalı ve "J" Japonca. Bunun başka versiyonları da var, ama sen anladın. "0" ikinci rakamı tipik olarak bir "5" otomatik aktarım anlamına gelir ve son rakam "1" ise sürüm numarası olan manuel şanzıman anlamına gelir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Numara olarak tek fark T ve R idi. Bunlar üretildiği ülkeyi simgeliyor. Yani sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
R-71 için bir yerde açıklamada özelliklerini otomatik, F-1, Vsa diye belirtmişler. Sizin araçta bu özellikler var ise tamamdır.

Geri