2011 honda civic sessiz ve güvenli lastik önerisi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar en sonunda bi karar verdim ve michelin primacy 3 modelinden 4 adet lastik aldım daha yeni ancak ilk izlenimlerim konfor ve sessizlik yol tutuş mükemmel sanki kuş tüyü yastık üzerinde gibi his var ancak araç sanki biraz hantallasti ya da ben öyle hissediyorum bakalım sonraki günlerde ne olacak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, deneyimlerinizi bekliyoruz.

Arkadaşlar primacy 3 lastiklerimi uzun yolda da kullanma fırsatım oldu kısaca şöyle özetleyebilirim öncellikle conti lere göre daha sessiz ve konforlu geldi bana ancak direksiyon tepkileri beni pek memnun etmedi conti ler daha kararlı ve çabuk tepki veriyordu direksiyonu sağ sol yaptigimda aracın yatma hissi oluştuğunu gözlemledim onun disanda aracın daha önce belirttiğim gibi aracın performansı azalmış durumda araç daha hantal bi yapıya büründü conti lerle hız sabitlemede 130 km hızda 2500 devirde giden araç primacy 3 ile 3200 devir civarlarında gitmeye başladı haliyle yakıt açısından da artış oldu kısaca sessizlik ve konfor açısından güzel bir lastik ancak performans açısından ne yazık ki bir continental değil

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çetin

0
Aracınız
Bende michelin cross climate diye bi lastik aldım arkalara ses mes kalmadı yoksa arabadan sogumuştum

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Güle güle kullanın lastik yumuşak oldumu ses gidiyo zaten ön lastikte okadar farketmiyo motor ağırlığından dolayı sanırım fazla ses yapamıyo ama arka tarafta sanki boş oldugundan lastik sesindende öte bi uğultu oluyo

dnzkrt

0
Bende michelin cross climate diye bi lastik aldım arkalara ses mes kalmadı yoksa arabadan sogumuştum

Hocam merhaba
Bende bu lastikten düşünmüştüm kış şartlarında deneme şansınız oldu mu acaba bir de yakıtta farklılık hissettiniz mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Hocam merhaba
Bende bu lastikten düşünmüştüm kış şartlarında deneme şansınız oldu mu acaba bir de yakıtta farklılık hissettiniz mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yakıt degeri c yagmurlu yol degeri a ama kar degeri yok sanırım hiçbirinde yok ses degeride 68 db di kardada biraz yagmisti tam anlamıyla deneyemedim zaten ben sadece arkalara taktım çünkü araçta ne yazlık nede kışlık lastik yoktu çok kötüydü bu yüzden maddiyata zarar olmasın diyebunu aldım. hem yazlık hem kışlık olanın en iyisi ve kış sertifikalı tek yaz lastigi bu oldugu icin aldım önler petlas kışlık

Geri