2012/2013 hoda civic elagance lpg lı alacagım

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım , uzun araştırmalarım sonucunda ıkıncı el otomatık araclarda en sorunsuz Honda'nın oldugunu ogrendım ancak yınede ısın ehlı ve tecrube sahıbı kısılerden de bılgı almak ıstıyorum aklımda bır kac soru var.

Fabrıka cıkıslı LPG lı oldugunu nasıl anlarız kolaylıkla
LPG arac surusunde/performansında sıkıntı yaratıyor mu
ıkıncı el pıyasısı nasıl daha sonra satarken sıkıntı yasar mıyım

Aracınız
Civic FB7 2014
Fabrika çıkış LPG lilerde araç faturasında LPG uyumlu yazar ruhsata var mı bu ibare bilmiyorum.

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam 2012 almani şiddetle tavsiye ederim. 2012 lerde sonraki yıllara göre 7 özellik fazla haberin olsun

Aracınız
Civic FB7 2012
Katlanır ayna,geri görüş kamerasina entegre park sensörü, kapı içi krom kaplamalar, cakmaklik, kulluk ,i VTEC stikeri ,motor plastik kapak, karter muhafaza ön kapı extra fitilleri ile 2012 ler fb7 civicler içerisinde en dolusu bilgin olsun

Aracınız
Civic FB7 2014
Hocam cok tesekkur ederım ancak kafama takılan soru su ; aracın ılk sahıbı degılse muhtemelen faturası olmayacak bundan dolayı anlayacagım bır yol var mı dıye merak edıyorum
Elbette var hocam aracın bakım faturasında Model kısmında yazar, şasi numarasından servise ya da BRC ye sorabilirsiniz.onlar sorgulama yapınca örn. "Civic 1.6 Elegance Lpg" ibaresi bulunur. 2015 makyajlı kasa tavsiye edebilirim. makyajsıza göre farkları Bluetooth var.lpg gösterge modülatörü var.plastik aksamda herhangi bir soyulma olmuyor vs. Merak ettiğiniz bişe olursa hem buradan hem özelden yardımcı olmaya çalışırım.

Abicim çok teşekkür ederim bütçem 80-85 bandında genelde 2012-13 buluyorum ama buldugum bir arac olursa kesınlıkle danısırım sıze

Katlanır ayna,geri görüş kamerasina entegre park sensörü, kapı içi krom kaplamalar, cakmaklik, kulluk ,i VTEC stikeri ,motor plastik kapak, karter muhafaza ön kapı extra fitilleri ile 2012 ler fb7 civicler içerisinde en dolusu bilgin olsun
çok teşekkür ederim soyledıgım gıbı butcem o cıvara yetıyor ancak bırsey daha soracagım hondayı yenı yenı arastırıyorum ama gorsel olarak bu fd6 lar daha hosuma gıdıyor sızın goruslerınız nedır pekı son kasadan bır once kı kasa mı yoksa FD6 olarak gecen kasalar mı , son kasadan bır oncekı kasayı alsam satarken zarar eder mıyım ?

Aracınız
çok teşekkür ederim soyledıgım gıbı butcem o cıvara yetıyor ancak bırsey daha soracagım hondayı yenı yenı arastırıyorum ama gorsel olarak bu fd6 lar daha hosuma gıdıyor sızın goruslerınız nedır pekı son kasadan bır once kı kasa mı yoksa FD6 olarak gecen kasalar mı , son kasadan bır oncekı kasayı alsam satarken zarar eder mıyım ?
Ben 2 hafta önce fd6 aldım . Bana göre daha görsel daha ekonomik bir araç memnunum . Tavsiye ederim IMG-20190326-WA0009.jpg

Geri