2012 civic ön konsoldan gelen ses

Merhabalar arkadaşlar. 2012 eco elegance civic sahibiyim, yaklaşık 5 ay önce aldım. Yaşadığım şehirde yollar hep parke taş ve arada köyüme gidiyorum orası da mucur diye tabir edilen asfalttan yolu var. Hem bu yolda hem de parkede aracımın ön konsolundan bir ses geliyor, çok araştırdım ama forumlarda kesin bir çözüm bulamadım o yüzden bu konuyu açmak zorunda kaldım. İnanın o kadar rahatsızım ki sesten çok sevdiğim aracımı satma noktasına geldim. Daha önce çok eski arabalar kullandım böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Lütfen bir çözüm üretin yoksa araba gidecek;) bağlantıda daha önce bir arkadaşın kaydettiği sesi buldum ve arabamdaki de aynı ses. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim, iyi forumlar...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayır o plastik parça alttaki saca değerek ses çıkarıyor. Arasına bir parça plastik tarzı bir şey koyup iyice sıkıştırırsanız ses kesiliyor

Emir bey benim araç fc5 sizinki ile aynı mı acaba o parça bilemiyorum.altı boş benimkinde saç gibi bişi yok yani inanın arabayı satma noktasındayım.daha cumartesi servis ile belki 5. kez görüştüm artık göğsü sökelim diyorlar.ona da kararsız kaldım.

Emir bey benim araç fc5 sizinki ile aynı mı acaba o parça bilemiyorum.altı boş benimkinde saç gibi bişi yok yani inanın arabayı satma noktasındayım.daha cumartesi servis ile belki 5. kez görüştüm artık göğsü sökelim diyorlar.ona da kararsız kaldım.

İnanın fc5 lerde nasıl orası bilmiyorum. Ama ben de arabayı satma noktasına gelmiştim sesin oradan geldiğini tespit edince çok sevinmiştim. Şimdi içime sine sine biniyorum. İnşallah siz de basit bir şekilde bulursunuz sesin geldiği yeri. Siz yüne de göğüsü sökmeden bu tür plastik ve sacın temas etme ihtimali olan yerlere odaklanın.

Aracınız
Civic FC5 2019
İnanın fc5 lerde nasıl orası bilmiyorum. Ama ben de arabayı satma noktasına gelmiştim sesin oradan geldiğini tespit edince çok sevinmiştim. Şimdi içime sine sine biniyorum. İnşallah siz de basit bir şekilde bulursunuz sesin geldiği yeri. Siz yüne de göğüsü sökmeden bu tür plastik ve sacın temas etme ihtimali olan yerlere odaklanın.

Olmuyor ne yaptıysak olmadı o kadar soğudum ki araçtan.Sizin yolladığınız resimde de o plastik altında ben sac göremiyorum.Farklı bir yerde mi acaba? Klips falan demişsiniz onları da göremedim.Tam olarak tarif edebilir misiniz? Ben resmi telefona indirdim yakınlaştırıyorum ama plastiğin altı boş sac göremiyorum

Olmuyor ne yaptıysak olmadı o kadar soğudum ki araçtan.Sizin yolladığınız resimde de o plastik altında ben sac göremiyorum.Farklı bir yerde mi acaba? Klips falan demişsiniz onları da göremedim.Tam olarak tarif edebilir misiniz? Ben resmi telefona indirdim yakınlaştırıyorum ama plastiğin altı boş sac göremiyorum

Arabanın yanına gidince ayrıntılı resim video çekip göndereceğim size mutlaka

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araçlarınız farklı kasa bunuda dikkate alın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2019
Geri