2012 fb7 civic el freni düğmesi (tuşu)

SLAYER

0
Arkadaşlar merhaba aracı yeni aldım 2012 civic ama el freni düğmesi yani indirmeye yarayan tuş yok el freni çalışıyor sadece tuş olmadığı için içerdeki yaya direk basıyorum ama gördükçe canım sıkılıyor servisi aradım tuş tek satılmaz el freni tabancası komple değişir oda 2400 tl dediler :D bu sorun başına gelene varmı nasıl bir çözüm bulabiliriz .şimdiden teşekkürler365593.jpg

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhaba aracı yeni aldım 2012 civic ama el freni düğmesi yani indirmeye yarayan tuş yok el freni çalışıyor sadece tuş olmadığı için içerdeki yaya direk basıyorum ama gördükçe canım sıkılıyor servisi aradım tuş tek satılmaz el freni tabancası komple değişir oda 2400 tl dediler :D bu sorun başına gelene varmı nasıl bir çözüm bulabiliriz .şimdiden teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 6687

Hocam hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bu sorunu çıkmacılardan parçayı alarak çözebilirsiniz. Çıkma parça satan yere de kendiniz değil sanayide çalışan birisini gönderirseniz fiyat daha ucuza gelir,kılık kıyafet düzgün olunca fiyatta güzel oluyor malum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SLAYER

0
Hocam hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama bu sorunu çıkmacılardan parçayı alarak çözebilirsiniz. Çıkma parça satan yere de kendiniz değil sanayide çalışan birisini gönderirseniz fiyat daha ucuza gelir,kılık kıyafet düzgün olunca fiyatta güzel oluyor malum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

konyadayım hocam ama tabanca komple değişir diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum bi yere sordum 400 tl verdiler çıkma olarak

Aracınız
Merhaba bu urunu yurt dışından temin edebilirsiniz TR den ben filitre bile almam birazdan size parça numarasını bulup atacağım o tuş çıkıyor yerinden inanmayın.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SLAYER

0
Araştırmalarıma göre Fd6 park frenini parçalarına göre bir bütün. Buradan da satın alabilirsiniz, isterseniz çıkmacılara ama $ 100 bir ürün daha ekonomik, halbuki ufacık bir düğme.
FD6 olsaydı $ 35 halledilebilirdi.
https://www.hondapartsnow.com/parts...4dr_ex-l-kl-5at/parking-brake-disk.html?PNC=1
Ekli dosyayı görüntüle 6699

aynen hocam teşekkür ederim fd6 olsaydı var parça ama fb7 olunca sıkıntı yani acaba fd6 nın kini alsak fb7 ye uyarmı ?

SLAYER

0
Geri