Civic FB7 2012 fb7 premium arcımda altan gelen lıkırtı

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracı parke yolda yada cukyrlu yolda surduğum zaman alttan gelen lıkırtımı tıkırtımı anlayamadım ama ses var ustalar baktı salıncaklarda burçlarda bişey yok amatisörde yok z rotlarında bişey yok herhangibir arıza yok ama ses var cözüm nedir yada bu olayla karsılaşan varmı daha önce serviste baktı ama bişey yok dediii kafayı yiyecem sese takıntım varrrIMG_20190518_234458.jpeg

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Z rotu yani askı rotu olabilir. Elle sallamayla pek anlaşılmıyor çünkü.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Onun testi için ön orta taraftan araç kaldırılır. Alttan elle kontrol edilir. Dışardan tekerlerde sallanır boşluk varmı diye bakılır. Rot balanscıların yapacağı işlerdir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2012
Rot balnscıda baktı ön düzüneci ustada baktı serviste hepsı baktı rotlar sağlam dedi salıncak burçlarından şüpelendi ama ne yırtık var nede patlak
Onun testi için ön orta taraftan araç kaldırılır. Alttan elle kontrol edilir. Dışardan tekerlerde sallanır boşluk varmı diye bakılır. Rot balanscıların yapacağı işlerdir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim aracimda da vardi ayni model bircok yere gosterdim kimse bulamadi direksiyon kutusuna kadar baktirdim ama yok bozuk yolda artik tik olmustu radyoyu kapatip ses varmi diye dinlemeye baslamistim buyuk ihtimalle gogus icinde bi yerlerden bi sallanmaya bagli birsey diye dusunuyorum

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bende aynı sorunu uzun süre yaşadım.Tıkırtı büyümeden net göstermiyor kendini. Z rotu büyük ihtimalle ses artınca boşluk artmış oluyor. 4 ay sonra ilk bakan ustaya götürdüm o da şaşırdı sağlamdı bu parça diye Z torunun yan sanayisi 30,35 lira falan değiştirince bitti ses.

Geri