2012 model fb7 aldim.karşilaştiğim sorunlar ve önerileriniz

CVC

0
Aracınız
Öncelikli olarak herkese merhaba yeni aldığım 2012 model fb7 aracımda bazı aklıma takılan sorular var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1)Araçta lpg fonksiyonlu içerisinde lpg az kalmıştı yarım depo benzin vardı.Lpg yakıtı aldım kalan km artmadı birde aracı lpg kullanmama rağmen devamlı km azalıyor. Motoru kapatıp tekrar açtığımda hiçbir değişiklik olmuyor.

2)İzlediğim bir videoda aynı modele sahip bir kişi araçtan inip kumandadan kitlediğinde yan aynalar kapanıyordu.Benim ki olmuyor içeride ki kitle kendim kapatıp açmam gerekiyor.

3)Aracı genelde şehir içinde kullanacağım yani asfaltta az ses yapan yol tutuşu iyi lastik öneriniz var mı ?

4)Bunların dışında önerilerinizi bekliyorum,teşekkür ederim.

1) benzin düşmesi için aparat var. Sizin araca takılmamış. Yada çalışmıyor. Takılması lazımdı.
2) kumandadan ayna kapatma olayı için modül var. Sonradan takılıyor. 100–150 tl civarı birşey. Orjinalde yok.
3) fikrim yok.
Hayırlı olsun.

Trust

0
Aracınız
Hayırlı olsun
Good year tavsiye ederim kullananlar memnun bende kısmet ise yakında değişeceğim.

Son düzenleme:

CVC

0
Aracınız
Hocam peki o apart takılı değilken araçta diyelim 150 km yetecek kadar benzin var lpgde kullanırken 150 km gittim.Gösterge daha sonra ne oluyor ?

Hocam peki o apart takılı değilken araçta diyelim 150 km yetecek kadar benzin var lpgde kullanırken 150 km gittim.Gösterge daha sonra ne oluyor ?
Gittiğiniz sürece gösterge düşüyor. Kontağı kapatıp açınca sıfırlıyormuş. Ayrıca benzin sıfıra düşüyor.sorun yaratmıyor. Sıfırda km lerce yol gidilebiliyor. Sonuçta depoda benzin var. Aparat bende yok. :)

Aparat icin beklemeyin hocam cevredeki bayileri arayin ellerinde varsa goturun taktirin yarim saatlik bir is hic ugrasmayin dustu dusmediyle yoksa kimse sizi aramiyoe gelin takalim diye.

CVC

0
Aracınız
Gittiğiniz sürece gösterge düşüyor. Kontağı kapatıp açınca sıfırlıyormuş. Ayrıca benzin sıfıra düşüyor.sorun yaratmıyor. Sıfırda km lerce yol gidilebiliyor. Sonuçta depoda benzin var. Aparat bende yok. :)

hocam arabanın içinde yarım depo benzin vardı.Gaza geçip kalan km. 0'a kadar indirdim dediğiniz gibi depo boş gösterdi.Daha sonra gidip 10 tl lik benzin aldım tekrar yarım depoya çıktı.

Geri