2013 ve öncesi modeller ücretsiz check up

Aracınız
Arkadaşlar 2013 ve öncesi için ücretsiz check up diye haber var hondanın sitesinde ama var mı bilgisi olan ? Gidip yaptırdınız mı hiç tüm aksamlar kontrol ediliyor mu gerçekten yoksa sıradan bi elden geçirme gibi bişi mi yapılıyor?

Etacli

0
Büyükşehir diye bi ibare görmedim aracım zaten tamir için serviste idi netten check up için randevu aldım servis te yüzde 20 indirim olduğunu söylemişlerdi ama check up hakkında bir şey dememişlerdi demekki işlerine gelmedi gidip yaptırayım bari:)

İlbeyli58

Aracınız
Büyükşehir derken büyükşehirlerde oturan üye arkadaşlar için söyledim ben onu hani süreyi zaten kısıtlı tutmuşlar randevu alıp git baktır filan yetişir mi yetişmez mi o manada :)) ben de randevu kaydı oluşturdum yarın zaten servise gidicem nasipse bakalım randevu oluşturmadan yapılıcak mı :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ben de formu doldurdum gönderdim check up yaptıralım bakalım neler çıkacak başımıza :) checkup yaptık diye bir işlem yaptırmak zorunda değiliz sanırım ?

ates20

0
Ücretsiz olduğunu sanmıyorum. Reklamda 4 lastik alana ücretsiz check up fırsatı diyor. Bakım ve tamirde de %20 indirim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben şu an servisteyim servistekilerin de haberi yokmuş böyle bişiden sitedeki haberi gösterdim beni kırmamak için yapıcaklarını söylediler.Bakalım formdan dolayı geri dönücekler mi ?

Check up değildir o 2013 ve öncesine bakım için parçada %30 işçiliktede %20 indirim var haziran 3 üne kadar [MENTION=7478]systemturk[/MENTION]

Geri