2014 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Aracınız
Adamlar hırsını alamamış makyajlı kasaya yedek sigorta bile koymamışlar 2012 ve 2014 makyajsiza kadar var yedek sigorta ama makyajlı da yok.

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FB7 2013
😂 makyajla koyduklarını başka yerlerden geri almışlar sanki 😈

Hakan Uzun

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Adamlar hırsını alamamış makyajlı kasaya yedek sigorta bile koymamışlar 2012 ve 2014 makyajsiza kadar var yedek sigorta ama makyajlı da yok.
İsmail hocam bi yumrukda senden geldi ulan nereden almisim makyajli dicem simdi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hakan Uzun

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
makyajla koyduklarını başka yerlerden geri almışlar sanki
Bi bluetooth bi jant baska ele avuca gelir ne var allah askina makyaj makyaj panjuru saymiyorum cunku inan eskisi daha iyi buna bi tas gelsi direk radyatore zarar verir.

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FB7 2013
Amerikan makyajını getirmemelerinden bi sıkıntı olduğu belli idi. Keşke Honda Türkiyeden br yetkili şunları okusa da müşterileri gözünde ne kadar imajlarinin zedelendigini gorseler.

Hakan Uzun

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Amerikan makyajını getirmemelerinden bi sıkıntı olduğu belli idi. Keşke Honda Türkiyeden br yetkili şunları okusa da müşterileri gözünde ne kadar imajlarinin zedelendigini gorseler.
Simdi bu muhabbetleri bazen arkadaslarimla yapiyorum diyolar golf focus sunu bunu niye almiyon da sikayet ediyon diyorum honda baska bagliyo kendine adami buna ragmen bu araba digerlerinden bana gore bi tik onde diyorum hala da bana gore oyledir

m2hamid

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FB7 2013
Aynen 😊 bi de Bazı konularda enteresan üstünlüklerini var mesela süspansiyon konforu hakkaten birçok otomobilden üstün. Neredeyse lokum süspansiyon renolar kadar yumuşak ama onlar gibi yol da zıplayarak gidiyor hissi vermiyor. Bi Focus yada golf kadar tok ve sert yol tutuşu olmasa da konforu bariz iyi bence.