Civic FB7 Civic Fb7 Karter Muhafaza Plastiği Eksikliği ve Tamamlanması.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Arkadaslar arkadasimda 2013 model elegance arac var onda karter muhafaza plastigi mevcut yani kaputu acinca yol gozukmuyor benim aracim ise 2014 makyajli ve bende karter muhafaza plastigi yok servisi aradim sordum sizin aracta yok hatta oyle bi parca yok dediler dedim arkadasimda var olamaz dediler️ yani sorunum bunu nereden temin edebilirim? Dun izmitten bursaya gittim geldim arabam tertemizdi bugun kaputu bi actim tum camur kir arabanin motoruna dolmus hani darbe aninda karteri koruyacagini dusunmuyorum plastik oldugundan en azindan kiri camuru almaz diye dusunuyorum yardimlarinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
Adamlar hırsını alamamış makyajlı kasaya yedek sigorta bile koymamışlar 2012 ve 2014 makyajsiza kadar var yedek sigorta ama makyajlı da yok.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
? makyajla koyduklarını başka yerlerden geri almışlar sanki ?

Hakan Uzun

0
Yönetici
Adamlar hırsını alamamış makyajlı kasaya yedek sigorta bile koymamışlar 2012 ve 2014 makyajsiza kadar var yedek sigorta ama makyajlı da yok.

İsmail hocam bi yumrukda senden geldi ulan nereden almisim makyajli dicem simdi

Hakan Uzun

0
Yönetici
makyajla koyduklarını başka yerlerden geri almışlar sanki

Bi bluetooth bi jant baska ele avuca gelir ne var allah askina makyaj makyaj panjuru saymiyorum cunku inan eskisi daha iyi buna bi tas gelsi direk radyatore zarar verir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Amerikan makyajını getirmemelerinden bi sıkıntı olduğu belli idi. Keşke Honda Türkiyeden br yetkili şunları okusa da müşterileri gözünde ne kadar imajlarinin zedelendigini gorseler.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Amerikan makyajını getirmemelerinden bi sıkıntı olduğu belli idi. Keşke Honda Türkiyeden br yetkili şunları okusa da müşterileri gözünde ne kadar imajlarinin zedelendigini gorseler.

Simdi bu muhabbetleri bazen arkadaslarimla yapiyorum diyolar golf focus sunu bunu niye almiyon da sikayet ediyon diyorum honda baska bagliyo kendine adami buna ragmen bu araba digerlerinden bana gore bi tik onde diyorum hala da bana gore oyledir

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aynen ? bi de Bazı konularda enteresan üstünlüklerini var mesela süspansiyon konforu hakkaten birçok otomobilden üstün. Neredeyse lokum süspansiyon renolar kadar yumuşak ama onlar gibi yol da zıplayarak gidiyor hissi vermiyor. Bi Focus yada golf kadar tok ve sert yol tutuşu olmasa da konforu bariz iyi bence.

Geri