2014 FB7 orjinal brc lpg gösterge problemi

Arkadaşlar merhaba

Forumda ve Honda da yeniyim.Sürçü lisan edersek affola.
2014 fabrika çıkışlı aracımı geçen hafta Yeni aldım. Araç baya temiz 35000 km de. 1 haftadır kullanıyorum. Lakin bugün lpg yakıt göstergesinde ki 4 ısık sürekli yanıp sönmeye başladı. Normalde daha içinde az da olsa yakıt olması gerekiyordu. Bilmediğimden dedim depoyu fulleyim. Fulledim 29 litre aldı. Cok zorlatmadim. Ama hala Işık'lar yanıp sönüyor. Cozum icin yardımcı olabilecek varmıdır? Aracın garantisi devam ediyor. Bir ayar yapılacak ise illa Honda'ya mi götürmem lazım .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba

Forumda ve Honda da yeniyim.Sürçü lisan edersek affola.
2014 fabrika çıkışlı aracımı geçen hafta Yeni aldım. Araç baya temiz 35000 km de. 1 haftadır kullanıyorum. Lakin bugün lpg yakıt göstergesinde ki 4 ısık sürekli yanıp sönmeye başladı. Normalde daha içinde az da olsa yakıt olması gerekiyordu. Bilmediğimden dedim depoyu fulleyim. Fulledim 29 litre aldı. Cok zorlatmadim. Ama hala Işık'lar yanıp sönüyor. Cozum icin yardımcı olabilecek varmıdır? Aracın garantisi devam ediyor. Bir ayar yapılacak ise illa Honda'ya mi götürmem lazım .

Aramıza hoşgeldin.

Bahsettiğin problem lpg şamandırasından kaynaklanıyor. Lpg seviyesini ölçemediği için ya da şamandıradan doğru seviyeyi alamadığı için o ışıklar yanıp sönüyor.

Brc servisine gidersen sana yardımcı olacaklardır. İstersen honda servisine de gidebilirsin ama bu iş Brc'lik.

Şu linki incele istersen
http://www.2a-lpg.com/archive/index.php/t-5864.html

Aramıza hoşgeldin.

Bahsettiğin problem lpg şamandırasından kaynaklanıyor. Lpg seviyesini ölçemediği için ya da şamandıradan doğru seviyeyi alamadığı için o ışıklar yanıp sönüyor.

Brc servisine gidersen sana yardımcı olacaklardır. İstersen honda servisine de gidebilirsin ama bu iş Brc'lik.

Şu linki incele istersen

Hoşbulduk.
Yardımınız icin çok Teşekkür ederim. Atmış olduğunuz linkteki gibi 10-15 km sonra normale döndü.Ama ayar yaptırmak icin brc ye gitmek gerekiyor demekki.Tekrardan teşekkürler.

41sd

0
Aracınız
Arkadaşlar 2014 fabrika çıkışlı brc marka tüplü aracımın 2 yeşil ışığı yanarken sinyal sesi veriyor.ayrıca sinyal sesi verdiğinde araç otomatik olarak benzinemi geçiyor

e-tab4 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

41sd

0
Aracınız
Arkadaşlar 2014 fabrika çıkışlı brc marka tüplü aracımın 2 yeşil ışığı yanarken sinyal sesi veriyor bu. Normal mi? sinyal sesi verdiğinde araç otomatik olarak benzine mi geçiyor

Aramıza hoşgeldin.

Şu linki incele istersen

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar 2014 fabrika çıkışlı brc marka tüplü aracımın 2 yeşil ışığı yanarken sinyal sesi veriyor.ayrıca sinyal sesi verdiğinde araç otomatik olarak benzinemi geçiyor

Sinyal verdiği zaman evet otomatik benzine geçer, göstergeniz arızalı veya kalibrasyonu bozuk olabilir.

Geri