2015 ARALIK AYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM zinciri açılmamış aslan mübarek

eray

0
SIKI DURUN ASFALTLAR... HONDA CIVIC TYPE R CONCEPT GELİYOR TURBO BESLEME 300 hp.
1-Arka spoylerin içine yerleştirilmiş LED stoplar, :gut:
2-kaputta bulunan hava girişleri, :gut:
3-daha geniş çamurluklar :gut:
4 dört egzoz çıkışı ise otomobilin sportifliğini perçinliyor. :clap:( Arka spoyler biraz uçuk kaçık bir görünüme sahip olsa bile, Honda mühendisleri spoylerin şeklinin ve açısının otomobile ekstra downforce sağladığını söylüyor.) 8)

[size=18pt]Otomobilin teknik verileri :[/size]

1-Type R'ın 2 litrelik dört silindirli turbo motor
2-minimum 280 bg güç (Japon lar Dünya Binek Otomobil Şampiyonası'takip ediyorlar, “pistlerden gelen verilerin, geliştirme ekibinin, yeni Type R’ı ortaya çıkarmak için gerekli olan bilgiyi elde etmesinde önemli rol oynadığını” açıkladı adamlar ) :+1:

ayrıca Honda mühendisleri sessiz sedasız bir sessizlik içinde hybrid ve elektrikli motorlar tarafında ar-ge çalışmalarını yoğunlaştırdılar. biraz sabır bazı oto üreticeleri neden israrla piyasaya yeni jenerasyon araçları ısındırmaya çalışıyorlar anlaşılmıyor mu bu honda nın sessizliğin öfkeye dönüşmeden evvelki son dönemlerdir... :hsg: ;)
Benim kullanıcı olarak 2 çekincem var ;
a- Arka spoyler çok abartılı umarım oynarlar çünkü olay kompset olayını geçmiş hatlar resimdeki gibi değil yani biraz abartılı bu resimler ama ana iskelet bu .muha. denilene göre Suzuka, İngiltere Filipinler ve Pakistandaki fabrikalarında kalıpların montajına başlanmış ilk üretim 2015 ARALIK :gut: :gut: :gut: (Oturduğum Muhit Kocaeli Çayırova yani Honda Anadolu Fabrikasının bulunduğu mevki ve Arge kısmında çalışan Mühendis bir abim de benim komşum isim veremiyorum SADECE ŞUNU SÖYLEDİ İÇİ İLE BİLGİ VERMİYORUM SADECE ŞUNU YAZABİLİRSİN BU ARABAYI ALAN EVDEKİ PC Yİ VEYA TABLET VE CEP TELEFONUNU SATSIN YA DA ATSIN :D bu da ben de kalsın dedi merak herzaman kıymeti yükseltir dedi açık oto parkınız varsa dedi aracınızı oto park girişine bırakabilirsiniz kendi valesi park edecek ayrıcana uydu mu ne bekliyorlarmış... tam anlamadım dünyanın neresinde olursa ol gps olayı varsa aracı senin bilgin dahilinde her ortamda stop yapabilir veya yaptırabiliyormuşun falan filan....(tam anlamadım...! )dedi..bu bilgiler kesinlikle yasak çünkü ondan aldığım bilgiler bunlar ...ayrıcana şunu da bildireyim size bu model burda montaj olmayacak burdaki fabrika da sadece yedek parça üretilecek
b-bu araba böyle türkiyeye giriş yapsın vergi benzin falan kimsenin gözü görmez patlama yaparr bu da beni korkutuyor arz talep fiat uçar gider [:-]
c-Mükemmel Bi makine kasa on numara motorla ilgili birşey söylememe gerek yok tutar bu .... :eek:k:

[size=14pt]GALİBA BUNA BENZEYECEK [/size] :clap:

Ynt: 2015 ARALIK AYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM zinciri açılmamış aslan mübarek

On sipariş +1ekleyelim lütfen bu kasa aynen geliyorsa

eray

0

ben verdim bile
.muha. .muha. .muha. .muha.

Wordls

0

Vtec turbo nasil olacak acaba..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vtec+turbo=sorunsuzluk+alt devirlerde istenen güç

Daha ne olsun...

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

turbo benzin mi arkadaşlar.

yakıt durumundan kimse bahsetmemiş. korkudan mı bahsedilmedi acaba :)

ikinci olarak sadece coupe model mi olacak

arka taraf çok abartılı, o spoilerin yarısı bile yeterliydi bence. çirkin duruyor

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Kırmızı olan konsept araç, bu şekilde gelmeyecek. Gelse çok satar. Ayrıca araç bütünüyle on numara bence, ne eksik ne fazla

eray

0

[quote author=Regionella link=topic=1071.msg21225#msg21225 date=1417378409]
turbo benzin mi arkadaşlar.

yakıt durumundan kimse bahsetmemiş. korkudan mı bahsedilmedi acaba :)

ikinci olarak sadece coupe model mi olacak

arka taraf çok abartılı, o spoilerin yarısı bile yeterliydi bence. çirkin duruyor
[/quote]

Sedanı da var [member=249]Can[/member] ın dediği gibi resimdeki kırmızı consept;siyah olan farkında isen detayları ve hat kıvrımlerı kapalı yani test sürüş arabası ayrıca sedan ı da var aşağıdaki resimde :eek:k:

yakıta gelince ;
Honda MotorsYeni motorunu ,Paris Motor Show'da Earth Dream Technology adıyla geliştirilen yeni nesil yakıt ekonomisi ve performans konusunda sınıfının en iyisi olmaya aday olma adına tanıtım yapmış.
*660cc,
*1300cc,
*1500cc,
*1800cc,
*2000cc,
*2400cc dört silindirli ve V6 3500cc hacimlerinde hepsi DOHC ve Direkt Enjeksiyonlu olan motorlar 314HP/359Nm değerine kadar geniş bir yelpazede güç seçenekleri sunacak.

Honda'nın dizel motor kanadındaysa halen kullanılmakta olan N22 2200cc Turbo dizel motorunun yerine hacmi küçültülmüş olan 1.6lt Turbo Dizel bir ünite kullanılacak.

Ayrıca Hybrid teknolojli SH-AWD ile arka aksa entegre edilmiş elektrik motorlu Hybrid bir süper sport modeli olan New NSX satışa sunulacak.
3500cc V6 benzinli motora akuple edilen Hybrid teknolojisi ve SH-AWD için ön aksa yerleştirilen 2 adet elektrik motoruyla NSX hem performanslı hem ekonomik hem de ekolojik bir araç olacak. Yakıt parasal açıdan düşünürsen hemen hemen bu jenerasyonla aynı ama marjinal faydayı düşünürsen bu bu yakıta verdiğin para ile sen trafikte iken yollarda herkes önünü ilikleyecek :D :D :gut:
[size=14pt]ve uzun süredir beklenen 1.6 Turbo Dizel Honda Motoru....!!! :clap: :eek:k: :eek:k: :eek:k:
[/size]

1.6 turbo dizelin özellikleri yayınlandı mı

beygir tork vs

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016