2015 civic gündüz ledi arıyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Forumda bir arkadas dolar kuru düşük iken ucuza mal etmişti linki inceleyebilirsiniz

http://www.civictr.com/showthread.php?t=751

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam biraz konu dışı ama sizden bir ricam var ben forumda bulamadım ben araca ön arka park sensörü takmak istiyorum kendim alıp sitede daha önce montaj yapıp paylaşan oldumu birde bu sensörünü görüntüsü İ-MİD yada navigasyon ekranına aktarılabilir mi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam biraz konu dışı ama sizden bir ricam var ben forumda bulamadım ben araca ön arka park sensörü takmak istiyorum kendim alıp sitede daha önce montaj yapıp paylaşan oldumu birde bu sensörünü görüntüsü İ-MİD yada navigasyon ekranına aktarılabilir mi

Hocam sensör montajı yapan hiç olmadı, görüntü konusunda belki navigasyona olabilir ama i-mid için olacağını pek sanmıyorum.

Aracınız
Hocam sensör montajı yapan hiç olmadı, görüntü konusunda belki navigasyona olabilir ama i-mid için olacağını pek sanmıyorum.

Bende araştırma aşamasındayım alı expresten park sensörü alıp kendim yapacam ins bir ilki gerçekleştirelim o Zaman forumda

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
İ mid e ön sensör/kamera görüntüsü aktarılamıyor.Multimedya olması şart bunun için.Kapı eşiği için bir şey diyemem ama gündüz ledini servisten almanızı tavsiye ederim.Konumu dolayısıyla yağmur çamur vs maruz kalacaktır.En azından servis değişim yapar.

Aracınız
İ mid e ön sensör/kamera görüntüsü aktarılamıyor.Multimedya olması şart bunun için.Kapı eşiği için bir şey diyemem ama gündüz ledini servisten almanızı tavsiye ederim.Konumu dolayısıyla yağmur çamur vs maruz kalacaktır.En azından servis değişim yapar.

Hocam konuya hakimseniz benim araçta navigasyon da var serviste takılan ona aktarılabilir mi

Geri