2015 Civic Park sensörü

fprot

0
Aracınız
Arkadaşlar aracı aldığım günden beri park sensörü deli etti beni arkam boş ötüyor servise götürdüm sensör bozuk dediler değiştirdiler şimdi gene aynı götürecem servise tekrar acaba sizdede böyle bir sorun varmı yoksa banamı denk geliyor bunlar

Aracınız
Arkadaşlar aracı aldığım günden beri park sensörü deli etti beni arkam boş ötüyor servise götürdüm sensör bozuk dediler değiştirdiler şimdi gene aynı götürecem servise tekrar acaba sizdede böyle bir sorun varmı yoksa banamı denk geliyor bunlar

Genelde sonradan takılan sensörlerde bu tip hatalar oluyor. Bunun başlıca sebebi eğer boya yapılırsa sensöre, sensör ve kabı arasındaki boşlukta sıkıntı oluyor ve ötme yapıyor. FD6 aracımda da böyle olmuştu değişim sonrası sorun çözülmüştü.

Aracınız
Civic FB7 2012
Orijinal sensör 680TL, dışarıdan alınanlar 25TL!
Arada fark olacak illa ki
.muha.

fprot

0
Aracınız
Bu orjinal dediğin sensörü honda takmıyorsa kim takıyor 350 tl para aldılar sensöre daha ne olsun

Ben de dun fiyat aldim civic icin. Park sensoru hediye dediler. Fakat kamera varken sonradan takilma bir sensoru cok gerekli gormuyorum. Sizce bu hediyeyi kabul etmeli miyim. Kamera yeterli oluyor mu arkadaslar

Aracınız
Banada park sensorunu hediye etmislerdi normalde kameraya alisinca park sensorune gerek kalacagini zannetmiyorum ozellikle park ederken kameradaki cizgiler cok yardimci oluyor. Ama dalginlik aninda veya bianki dikkatsizlikler bu park sensorundeki uyari sesi gerekli olabiliyor.

Yer degistirmeye degicek bir hediye daha sunarlarsa karsilastirma yapin bence...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrtklc

0
Kamera göz yanılgısı yapabiliyor cok usta bir soför degilseniz benim gibi sensör bulunmaz bir nimet biraz önce ve biraz cok ötmesine ragmen hayat kurtarıyor:)

maluus

0
Banada park sensorunu hediye etmislerdi normalde kameraya alisinca park sensorune gerek kalacagini zannetmiyorum ozellikle park ederken kameradaki cizgiler cok yardimci oluyor. Ama dalginlik aninda veya bianki dikkatsizlikler bu park sensorundeki uyari sesi gerekli olabiliyor.

Yer degistirmeye degicek bir hediye daha sunarlarsa karsilastirma yapin bence...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen. Aracı bir ay falan sonraydı petrol istasyonunda arkama çapraz park eden arabayı biraz dikkatsizlik biraz da güneş nedeniyle ekranı da çok iyi görememem sonucunda arkamdaki aracın kapısına vurmuştum. Bunun üzerine park sensörünün gerekli olduğunda kanaat getirmiştim. Hemen araştırmaya koyuldum. Ancak biraz fazla titiz olduğum için ben istediğim gibi bir sensör bulana kadar kameraya alıştım Artık ihtiyaç duymuyorum. Kamera yeterli. Sadece 1-2 ay alışmak gerekiyor.

Enviado desde mi Nexus 5 mediante Tapatalk

Usta sofor degilim ama ayda 4 bin km arac kullaniyorum işim sebebiyle. En buyuk sikintim sokaklarda park ederken arkamdaki araca ne kadar mesafem kaldigini anlayamamak. Bunun icin de kamera yeterli olacak diye dusunuyorum. Hem de aracin orijinalligi bozulsun istemiyorum.
Aracin alirken park sensoru hediyesi yerine cam filmi hediyesi talep edecegim bakalim ne diyecekler.

mrtklc

0
Aracın orjinallıgı bozulmaz sonucta arabayı öyle teslim alıyosunuz ama karar sizin tabiki iyi günler

Geri