2015 Cvic FB 7 LPG tüpü ve yakıt tüketimi hakkında

Aracınız
Arkadaslar benim sorum lpgli araclarda malumunuz ilk calistirmada benzinden aliyor.bu sekilde benzin tüketimi nasıl oluyor sizde.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

50 liralık aldığım benzin çok çabuk tükendiğini görüyorum.Aracın sürekli olarak benzin uyarısı vermesinden bıktım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

50 liralık aldığım benzin çok çabuk tükendiğini görüyorum.Aracın sürekli olarak benzin uyarısı vermesinden bıktım.

Hocam aynı sıkıntıdan bende muzdaribim. LPG'li araç ayda 50 tl de benzin alıyorum. Anlamsız şekilde fazla benzin tüketiyor.

Hocam aynı sıkıntıdan bende muzdaribim. LPG'li araç ayda 50 tl de benzin alıyorum. Anlamsız şekilde fazla benzin tüketiyor.

Benimki de ayni yanliz degilsiniz su gercegi kabullenelim aracimiz guzel herkesin gipta ile baktigi bi araca biniyiruz ancak bu arac km basina 40 kurus yakiyor istanbul sehir icini ve benzin tuketimini de katarak baz aliyorum ben kabullendim sahsen kimse beni zorla bindirmiyor bu araca ancak arabanin borcu bittiginde ben sahsen crv ye gececegim su aralar ona taktim kafayi yakit tuketimi de sanki fb7 den daha iyi gibi en azindan fabrika verileri oyle soyluyor

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Benimki de ayni yanliz degilsiniz su gercegi kabullenelim aracimiz guzel herkesin gipta ile baktigi bi araca biniyiruz ancak bu arac km basina 40 kurus yakiyor istanbul sehir icini ve benzin tuketimini de katarak baz aliyorum ben kabullendim sahsen kimse beni zorla bindirmiyor bu araca ancak arabanin borcu bittiginde ben sahsen crv ye gececegim su aralar ona taktim kafayi yakit tuketimi de sanki fb7 den daha iyi gibi en azindan fabrika verileri oyle soyluyor

2014 elegance otomatik orjinal lpg

Ben aracı alalı 6 ay oldu. Motor ve şanzıman konusunda sorunsuz olması beni cezbetti. Yakıt ve ses yalıtımı konusunda arkadaşlarım uyarmıştı. Pişman değilim ama bende sizin gibi borcu bitince satmayı düşünüyorum. Dizel otomatik bi araç ülke şartlarında daha mantıklı görünüyor.

Aracınız
2015 civic İstanbul çiftkurtlarda taktırdım 75 tl lpg alıyo aracım taktıralı daha 2 hafta oldu istanbul içi 300 km altı şehir dışı 350 km civarı gördüm çok lpg tüketenler gaza kökleyenler galiba hondan varsa az yakmasını istiyorsan basmıcaksın basarsan canım yanar :)

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar benim araçta da lpg göstergesi doğru göstermiyor. Mesela lpg bitmek üzere ama halen 3 ışık sabit yanıyor bunun sebebi nedir?

2013 Cıvıc Elegance Oromatik
iPhone cihazından

2015 Cvic FB 7 LPG tüpü ve yakıt tüketimi hakkında

evim Levent'te iş yerim beşiktaşta. Canım yanmaması için gaza köklemiyorum. Zaten az çok biliyorsundur burada trafikten ötürü gaza kökleme şansın olmaz pek.

Aracınız

mmn

0
Aracınız
Ankara istanbul arası bir depoyla (30,5 lt) (2,40 lpg fiyatı yani 73 tl ile) 425 km geldim. 120 yi geçmedim, 5 saatte geldim durmadan..

Bugün, 13:31 #22
Ömer işler Ömer işler isimli Üye şuanda online konumundadır
Rütbe
Ömer işler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Üyelik tarihi
20.Mayıs.2018
Nereden
Manisa
Adı geçen
1 Mesaj
Etiketlenme
0 Konu
[MENTION=14055]Ömer işler[/MENTION]
2013 model elagance otomatik arabam 32 litre lpg ile (econ acikti)sehir içi 230 km yol yaptim.Neredeyse 41 kr yakti.Bakim icin brc yetkili servisine gittim.Durumu izah ettim ge el bir bakim yaptırdım (filtreler degisti) bu degerler normal diyor.Yetkiliye dedim ki formlarda arkadaşlar 1 depo ile 350-400 km yol yaptiklarini söylüyorlar. ..Yetkilinin dedigi bir cvp 35-40 kr altinda otamatik yakan bir araba varsa gelsin benim arabamin anahtarini hemen ona teslim edeyim.Siz yazilanlara asla i anmayin arabanizin degerleri gayet guzel...Senin arabanin cok yakmadinin sebebi sehir içinde surekli dur kalk yapuyorsun,bir carsiya gitmek icin 10 tane trafik isaretinde duruyorsun dedi.....Kisaca sunu sormak istiyorum. Arkadaslar 32 lt gazla 230 km gitmem normal mi anormal mi ? Bu isten anlayan bana bir akil versin inan burada ki yorumlari okuyunca resnen arabadan sogudum

Geri