2015 Model Civic Sedan Eco Aldım. Öneri ve Yorumlarınız Çok Önemli...

Sunroof güzel severim ama hem maddi acı hemde sunrooflu modellerde arkada oturunca kafam tavana değdi. Aile hep 1.80 üstü dedik alsak mı acaba ama sonra gerek görmedik. İns kendim icin bie gün araba alirsam öyle alırım. Xenon farlari daha sonra taktirma şansım oluyor değil mi?

Hakan Uzun

0
Yönetici
Sunroof güzel severim ama hem maddi acı hemde sunrooflu modellerde arkada oturunca kafam tavana değdi. Aile hep 1.80 üstü dedik alsak mı acaba ama sonra gerek görmedik. İns kendim icin bie gün araba alirsam öyle alırım. Xenon farlari daha sonra taktirma şansım oluyor değil mi?

Tabiki zenon taktirmaniz mumkun aydinlatma basligi altindaki konulari incelersen aradigini fazlasiyla bulursun:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
ben şubat 2015 te 2014 model elegance eco yani lpg li ve otomatik olanını, gündüz ledli, spor body kitli, ekstra kaucuk paspası, cam rüzgarlığı, balık sırtı, 3 m 3 numara güvenlik filmli ve en önemlisi tam deri koltuklu halini 70.000,00 TL ye kollarını kopararak honda cem den aldım.

ben şubat 2015 te 2014 model elegance eco yani lpg li ve otomatik olanını, gündüz ledli, spor body kitli, ekstra kaucuk paspası, cam rüzgarlığı, balık sırtı, 3 m 3 numara güvenlik filmli ve en önemlisi tam deri koltuklu halini 70.000,00 TL ye kollarını kopararak honda cem den aldım.

Allah kaza bela bela hocam hayırlı olsun. Genel izlenimleriniz nedir acaba ?

Aracınız
Allah kaza bela bela hocam hayırlı olsun. Genel izlenimleriniz nedir acaba ?

Hayırlı olsun temenniniz için teşekkür ederim. Genel anlamda 1.6 litrelik bir atmosferik motora sahip araç için gayet seri. ancak bunlarla kıyaslanır. performans olarak kendi sınıf motorları haricinde bu arabadan fazlasını beklemek hayalcilik olur. şahzıman motor şimdilik sorunsuz. yani sonuçta honda hem daha 9.000 km de. şehir dışı yolculukta lpg ile yakıt gerçekten makul. şehir içinde tork konvektörlü otomatik şanzıman nedeniyle biraz ağır ve biraz fazla yakıyor. yani kendi sınfında şehir içinde biraz hantal ve fazla yakması dışında bi sıkıntı görmedim. bana göre sınıf araçlar içinde konforlu da sayılır. ancak ve ancak aksesuar olupta sonradan araca yapıştırılan parçalardan yana ya ben çok şansızım yada honda cem de bu işi yapan arkadaş biraz dalgın :D çünkü cam rüzgarlıkları açıldı yeniden yapıştırdık. balık sırtı anten açıldı yeniden yapıştırdık. en son body kitin fitili açıldı onu hala yapıştıramadık çürkü servise uğrama imkanım olmadı. sağolsunlar kendi yaptıkları işlerden kaynaklanan sıkıntıları ücretsiz bi şekilde gayet de nazik bir şekilde hallediyorlar lakin istanbul daki en büyük problem zaman olunca buna vakit pek kalmıyor. iyi forumlar.

Vtec

0
Aracınız
bugün itibari ile elegance 1.6 i-vtec aracımı aldım arkadaşlar 69.500 tl olarak.navigasyon ve arka park sensörü artısı olarak cam filmi dahil olarak aldım.

istanbul veya kocaeli çevresinde bu araca modifiye kendi servisindemi yoksa dışarıda yaptırmakmı daha iyi eski bir hondacı olarak bilgilerinizi merak ediyorum

Hakan Uzun

0
Yönetici
2015 Model Civic Sedan Eco Aldım. Öneri ve Yorumlarınız Çok Önemli...

bugün itibari ile elegance 1.6 i-vtec aracımı aldım arkadaşlar 69.500 tl olarak.navigasyon ve arka park sensörü artısı olarak cam filmi dahil olarak aldım.

istanbul veya kocaeli çevresinde bu araca modifiye kendi servisindemi yoksa dışarıda yaptırmakmı daha iyi eski bir hondacı olarak bilgilerinizi merak ediyorum

Hocam oncelikle araciniz hayirli ugurlu olsun, kredi cekip aldiysaniz gani gani taksitletirinizi odemeniz tek temennim. Aksesuara gelince fiyatlar cok oynak forumda farkli aksesuarlari farkli fiyatlara yaptiranlar fazlasiyla var. Arastirmanizi oneririm..hangi aksesuari dusunuyorsaniz onunla ilgili bircok sey bulabilirsiniz, ama yinede sormak istediginiz birsey var ise ben kocaeli korfezdeyim yardimci olmaya calisirim.

Vtec

0
Aracınız
merhaba hakan bey mesajınız için teşekkürler gebzede ikamet ediyorum bende aracı kredi ile aldık evet ben araca body kit ses sistemi koymak istiyorum ancak bunları servis dışında yaptırdığım zaman garantisi gidermi aracın

Hakan Uzun

0
Yönetici
merhaba hakan bey mesajınız için teşekkürler gebzede ikamet ediyorum bende aracı kredi ile aldık evet ben araca body kit ses sistemi koymak istiyorum ancak bunları servis dışında yaptırdığım zaman garantisi gidermi aracın

Yok hayir garanti ile ilgili sorun yasamazsiniz...ses sistemi elektrik sisteminize zarar verecek sekilde montajdan dolayi kaynaklanan problemlerde, sorun yasarsiniz ama bunu unutmayin..bunu hep duyarim fakat sahit olmadim..honda ariza konusunda biraz sağirdir:)

Vtec

0
Aracınız
vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkürler hakan bey kocaelide buluşma organizasyonu yapılıyormu

Geri