2016 Civic tüp markası

Merhaba honda sevenler 2016 yeni kasa benzinli Civic aldım sonradan tüp taktıran varmı hangi marka ve memnuniyet düzeyi nedir bilgi alabilirsem sevinirim saygılar

SM-E700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

onancc

0
Aracınız
öncelikle foruma hoş geldiniz admin arkadaşlar yazmadan ben söyleyiveriyim öncelikle tanışma bölümünden kendinizi tanıtırmısınız diyecekler :)
sonra aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. LPG si olanların %90 ı BRC kullanıyordur büyük ihtimalle hele ki yeni kasa civic için fabrikada BRC montaj hattı kurulduğunuda düşününce BRC takırmanız daha sağlıklı olur orjinallerdede BRC var. herkes memnundur bence çünkü nerdeyse %40 a yakın yakıt tasarrufu sağlıyor hele şehirler arası yolculuğa çıkarsanız çok daha ekonomik olduğunu görürsünüz. 10.000 km de bir tek filtre 20.000 km de bir çift filtre değişimi yaptırıp bakımını ihmal etmezseniz hiç üzmez.

Aracınız
öncelikle foruma hoş geldiniz admin arkadaşlar yazmadan ben söyleyiveriyim öncelikle tanışma bölümünden kendinizi tanıtırmısınız diyecekler :)
sonra aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. LPG si olanların %90 ı BRC kullanıyordur büyük ihtimalle hele ki yeni kasa civic için fabrikada BRC montaj hattı kurulduğunuda düşününce BRC takırmanız daha sağlıklı olur orjinallerdede BRC var. herkes memnundur bence çünkü nerdeyse %40 a yakın yakıt tasarrufu sağlıyor hele şehirler arası yolculuğa çıkarsanız çok daha ekonomik olduğunu görürsünüz. 10.000 km de bir tek filtre 20.000 km de bir çift filtre değişimi yaptırıp bakımını ihmal etmezseniz hiç üzmez.

doğru söze ne denir :) yalnız sonradan takılan brc kiti orj. ile tam uyum sağlamıyor, bu nedenle araç motor garantisi dışında kalıyor. illede takılacaksa prins öneriyorum, filtre filan değişmenize grkte kalmaz

10846a6eecedb94cb7986c2c1948bced.jpg

İyi Akşamlar Navigasyon ekranlı teyipte hareket halinde video izlenebilir mi benim aracımda izleyemiyorum bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri