2017 Civic-Sis,Stop lambası ve Difüzör

Aracınız
[MENTION=7546]Toygarbey[/MENTION] merhaba öncelikle hayırlı olsun Güle güle kullanın. Bir şeyi merak ediyorum. Aliexpress ten verdiğiniz siparişler gümrüğe takılmaz mi? Yüksek fiyatlı ürünler gümrüğe takılıyor diye duyuyorum.

2017 Honda Civic Fc5 Executive Eco CVT

Aracınız
[MENTION=7546]Toygarbey[/MENTION] difüzöru sem tuningden almissiniz. Bana da nette gezerken denk geldi. Herkesten çok daha uygun fiyatı var. Sizce malzemede elverişsizlik falan var mı? Tavsiye eder misiniz? Hangi ülkede yapılmış? Çin mi Taiwan mi? Arada ciddi fiyat farkı var çünkü.

aldığım ürün son derece kaliteli. ankarada bulamadığım için istanbuldan aldım. aynı gün kargo ettiler. hiçbir sorun yok.kesinlikle tavsiye ederim.

Aracınız
[MENTION=7546]Toygarbey[/MENTION] merhaba öncelikle hayırlı olsun Güle güle kullanın. Bir şeyi merak ediyorum. Aliexpress ten verdiğiniz siparişler gümrüğe takılmaz mi? Yüksek fiyatlı ürünler gümrüğe takılıyor diye duyuyorum.

2017 Honda Civic Fc5 Executive Eco CVT

doğrudur 30$ üzeri gümrüğe takılıyor. ingilizcesi biraz iyi olan biri var ise (aslında buna gerekte yok netde bir sürü örnekleri var) aldığınız ürünün normal fiyatını karşı tarafa ödüyorsunuz. msj ilede ürünün faturası 80 $ ise 15 $ yazmasını rica ediyorsun. oda kabul edip gönderiyor.
ben şu ana kadar 400$ lık malzeme aldım. sorun çıkmadı.

Geri