2017 honda civic elektrik sigorta tipi mini - mikro - standart modelmi

fkd

0
Aracınız
2017 honda civic elektrik sigorta tipi mini - mikro - standart modelmi bu üçünden hangisi , araç stop ettitten sonra sürekli enerji viofo a129 araç kamerasına vermek için park modu kablosu monte edeceğimden fuse tap (çoklayıcı) kablosu aliexpres ten alacağım hangi sigorta ya göre almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Hocam fb7 de mini sigortaydi, hr-v de de ayni. Kesin olmamakla birlikte sizin aractaki de minidir.
Bana da lazim oldu 2 adet. Aliyi beklemek istemedigim icin sahibindencom dan aldim fusetap i.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@fkd konuyu ilgili olan yere aktardım.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2020
FC 5 için hangisi kullanılıyor arkadaşlar ? Viofo kamera için park kiti ile kullanacağım. sigorta kutusuna fuse tap takacağım. bilen var mı hangi tip ?

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Sigorta kutusundan bir tane çıkarıp resimdekilerle karşılaştırabilirsiniz. Tahminimce mikrodur. Ben de viofo kamerayi park kiti ile takarken öğrenmiştim :)) hayırlı olsun.

Gorüntüyü ekrana yansıtmak isterseniz AUX girişini kullanabilirsiniz ekranin.
FC 5 için hangisi kullanılıyor arkadaşlar ? Viofo kamera için park kiti ile kullanacağım. sigorta kutusuna fuse tap takacağım. bilen var mı hangi tip ?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sigorta kutusundan bir tane çıkarıp resimdekilerle karşılaştırabilirsiniz. Tahminimce mikrodur. Ben de viofo kamerayi park kiti ile takarken öğrenmiştim :)) hayırlı olsun.

Gorüntüyü ekrana yansıtmak isterseniz AUX girişini kullanabilirsiniz ekranin.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

teşekkürler hocam MİKRO ' imiş. Buradan bilmeyen arkadaşlarında bilgisi olsun... Aşağıya link koyuyorum sipariş verdiğim Fuse Tap'i ...
Satın aldığım kamera ise, Viofo A129 Plus Duo modeli.

Geri