2018 eco elegance multimedia öneri

Musa

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar. 2018 elegance aracım için Android multimedia düşünüyorum. Tesla ekran da olabilir. Kullanan arkadaşların önerdiği iyi bir cihaz var mı? İnternetten yorumlara bakınca hiç biri kaliteli gelmiyor. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Mi A2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
çok iyimiş benim aracımda elegance üzerindeki sistem yetersiz..ileride böyle birşey takmak lazım..

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar. Tesla ekrana geçeceğim için kendi kullandığım sistemi satıyorum. Aracınızın tüm özelliklerini destekler.
Tercihiniz sıfır ise alırken 2 gb ram olmasına ve yeni Android işletim sistemi olmasına dikkat ediniz. Ayrıca aracınizin özelliklerini desteklemesi de önemli.

Musa

0
Aracınız
Benim de araç elegance. Navigasyonsuz. Güzelim aracın iç ekranı doblo gibi. Bazıları kağıt üzerinde çok iyi. Mesela navimex 9914 modeli. Android 8 4gb ram 32gb hdd gibi güzel verileri var. Ama navimex ten memnun değiller gibi geldi. Kullanıcı yorumları önemli.

Mi A2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Arkadaşın söylediği multimedya anlatıldığı gibi ise hem kullanışlı hemde görüntüsü güzel..
Bu multimedyayla ilgili nette araştırma yapınca kullanıcı yorumları yok.Acaba forumda bu multimedyayı kullanan var ise multimedyadan bahsederse çok iyi olur.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar ben bu sistemi otomobil inceleme kanalında görmüştüm. Doğan kabaktan. Bence normal android sisteme göre asistan olması büyük artı. Alacak olsam kesin ben bu sistemi alırdım. Şurdan videoyu izleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Geri