2018 fk7 kaput hava yastığı açtı. Çözüm önerileri olan arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum

Bugün bir köpeğe çarptım ya da çarpmasın gibi birşey, tampon da ne ezik var ne kırık. Ancak kaput hava yastıkları (dirsek gibi birşey) açıldı. Kapatamıyorum. Garanti den yaptırabilir miyim? Herhangi bir sanayi de yaptırayım mı, yoksa servise mi gitmeyelim? Bilmiyorum. Daha önce başına gelen arkadaşlar ne gibi bir çözüm buldular? Yardımcı olursanız sevinirim. İi forumlar..

DUB-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün bir köpeğe çarptım ya da çarpmasın gibi birşey, tampon da ne ezik var ne kırık. Ancak kaput hava yastıkları (dirsek gibi birşey) açıldı. Kapatamıyorum. Garanti den yaptırabilir miyim? Herhangi bir sanayi de yaptırayım mı, yoksa servise mi gitmeyelim? Bilmiyorum. Daha önce başına gelen arkadaşlar ne gibi bir çözüm buldular? Yardımcı olursanız sevinirim. İi forumlar..

DUB-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yayayı koruma amaçlı yapılan bir sistem. Köpek kötü bir tecrübe olmuş. Sistem tek kullanımlık ve komple değişiyor. Fiyatı eskidende çok pahalı idi. Şimdi sormak bile insan ürkütüyor. Fiyatı yüksek olduğu için iptal edip kullanılanları duydum.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
3 sene önce 10 bin gibi bir rakamdan bahsediyorllardı şimdiki rakamı duymak bile istemiyorum. ahmed hocamın dediği gibi genelde bypass edip devam ediyorlar ama. o da ayrı bir sıkıntı satarken.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
sırf dizeli bu yüzden almamıştım, herhalde kaput korumayı patlatmayan nadir insan kaldı en ufak temasta hemen kalkıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geri