2019 civic elegance geri görüş kamerası ekran parlaklığı sorunu

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 eco elegance aldım yakın zamanda. üzerinde son sürümü 2016 olan bir honda go ekran var ve bu multimedia ekrandan hiç memnun değilim. geri görüş kamerasını gündüz neredeyse hiç kullanamıyorum çünkü ekran çok parlıyor ve arkayı karanlık gösteriyor, bu sorun sadece bende mi var acaba ? veya aynı sorundan şikayetçi olan var mı ? bu sorunun bir çözümü var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

Tenditendine aynı sorun bendede ayrıca diğer sorun çalıştırıp hemen geri vitese taktığında sarı çizgiler gelmiyor acaba fabrikaya toplu olarak başvurmamız durumunda güncelleme yada başka bir şekilde durum çözüme kavuşturulabilirmi

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 eco elegance aldım yakın zamanda. üzerinde son sürümü 2016 olan bir honda go ekran var ve bu multimedia ekrandan hiç memnun değilim. geri görüş kamerasını gündüz neredeyse hiç kullanamıyorum çünkü ekran çok parlıyor ve arkayı karanlık gösteriyor, bu sorun sadece bende mi var acaba ? veya aynı sorundan şikayetçi olan var mı ? bu sorunun bir çözümü var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.
Bende yeni aldım 1 haftalık kamera için servise gittim bu diyorlar yazık 200 TL lık cin malı teyp kameraları bile daha iyi gösteriyor yazık kalite yerlerde

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
anlamadığım yıl olmuş 2019 koca honda markası sıfır araçlarına gündüz nerdeyse hiç kullanılamaz kamera nasıl takıyor?eski modellerde olsa anlarım. sıfır araç dediğin son ve en iyi teknoloji ile donatılmış araç değil midir ? bunların hiç testleri falan olmuyor mu ? kameran gündüz kullanılamıyorsa hiç takma daha iyi... honda’nın geri görüş kamerası tam bir fiyasko, skandal... !

Aracınız
Civic FC5 2020
anlamadığım yıl olmuş 2019 koca honda markası sıfır araçlarına gündüz nerdeyse hiç kullanılamaz kamera nasıl takıyor?eski modellerde olsa anlarım. sıfır araç dediğin son ve en iyi teknoloji ile donatılmış araç değil midir ? bunların hiç testleri falan olmuyor mu ? kameran gündüz kullanılamıyorsa hiç takma daha iyi... honda’nın geri görüş kamerası tam bir fiyasko, skandal... !

benim aracımda 2019 model, honda go benimki de. Bahsettiğinin sıkıntıyı hiç yaşamadım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Günesli havada ben de bisey gormuyorum.kullanmiyorum resmen.çöp.yalniz sorun renginde degil ekranin durus pozisyonunda.onceki kasada biraz daha sofore dogru konumlu oldugundan fd7 ler daha verimli bu konuda.bu ekrani arka ortada oturan gorsun diye yapmislar sanirim.

Aracınız
Civic FC5 2019
bu soruna çözüm bulan veya genel merkeze iletip cevap alan var mıdır acaba? ben bugün genel merkezin müş. biz. arayıp sorun kaydı yaptırdım. teknik servis size dönecek dediler. bu tepkilerimizi şikayet sitelerine ve honda merkeze yapsak belki bir çözüm bulurlar...sonuçta az bi sorun değil geri görüş kamerasını kullanamamak...

Geri