2019 Civic göçük sorunu devam ediyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2018
@Madida hocam cok zor da olsa biraz belirgin halde cekebildim ekliyorum. Bir orjinal hali birde fotografta gocugun oldugu yeri isaretledim yaklastirarak ordaki yansimanin dalgalanmasindan anlayabilirsiniz. 2018 mayis 5 fabrika cikis tarihi aracimin.
Ekli dosyayı görüntüle 251221
Ekli dosyayı görüntüle 251222Ekli dosyayı görüntüle 251223
Ekli dosyayı görüntüle 251224

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet farkettim..Peki servis ne dedi bu konu için hocam..

ywzckr

0
Evet farkettim..Peki servis ne dedi bu konu için hocam..

@zero hocam tesekkur ederim malesef tahmin ettigim basima geldi, onarilsin tekrar olmasinda sorun degil. duzeltiriz dediler ama kopuk islemi 2018 ve sonraki araclar icin uygulanmiyor denildi fabrika boyle talimat vermis. İlk duydugumuz sensin filan dediler de inanmadim cunku facebookta benim disimda 2018 lerde duymustum. Ama onlarda millet cok parmakliyor fc5 leri piyasa diyan herkes gocuyormu diye arac uzerinde deneme yapiyor. 60 ayri noktadan gocmus arac geldi yapmadik dedi, resmen arac parmaklanmis para talep ettik dedi. Disarida kaportacilarin yapacagi gibi isitip vakumlayarak duzeltecekler sanirim. Birdaha olmayacaginin garantisi yok malesef.
Servis kopuk isi yok deyince, Bunun uzerine musteri hizmetlerini aradim. Adam adimi soyadimi soyleyince sanki puff lar gibiydi numarami soyledi direk, sanki kara listeye alinmis gibi hissettim. Ben kopuk sıkılmasını istiyorum bu sorunla tekrar karsilasmamak icin bu konuda bilgilendirme yapilacaktir dediler bakalim ne olacak.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Bayi satış personeli göçük olayının 2016 da aracın çıkışından ilk ay içerisinde oldu ondan sonra olmadı dedi. İlk iki seri üretim gibi bir şey de dedi fakat anlamadım. Daha sonra bu sorunlar olmadı , olanları da servis halleti dedi. Sanırım sorun sadece ilk iki seri üretim falan değilmiş. 2018 modelde bile çıkmış. Sizin adınıza üzüldüm. Umarım gönlünüzden geçtiği gibi bir işlem yaparlar. Honda müşteri memnuniyeti ve servis çok sıkıntılı bunu anladım. Halbuki aracı çok beğeniyorum ama böyle kullanıcı yorumlarını okuyunca alamıyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Olursa olur göçük ben memnunum araçtan göçük var diyenlerin Altında ne var neye biniyor lar onu söylesinler önce alfa 159 dan sonra. Gördüğüm en yakışıklı araç

Ekli dosyalar

• ADF8147E-6A3A-4A44-B465-827591A8E075.jpeg
    ADF8147E-6A3A-4A44-B465-827591A8E075.jpeg
    179.7 KB · Görüntüleme: 49
Aracınız
Civic FC5 2019
Olursa olur göçük ben memnunum araçtan göçük var diyenlerin Altında ne var neye biniyor lar onu söylesinler önce alfa 159 dan sonra. Gördüğüm en yakışıklı araç

Maşallah ? hep mutlu günlerde keyfini çıkarın inşallah. Göçük olayını dert etmiyorum hocam çünkü araç gerçekten çok güzel aracı çok beğeniyorum. Ama müşteriye karşı takınılan bu tavrı içime sindiremiyorum. Üstüne servislerden de bu kadar şikayet işin kaymağı oluyor. Ve yorumlardan çıkardığım sonuca göre ne müşteri memnuniyetinde ne de servislerde bir tık ilerleme yok. Üzücü olan yanı bu.

Aracınız
Civic FC5 2018
Maşallah ? hep mutlu günlerde keyfini çıkarın inşallah. Göçük olayını dert etmiyorum hocam çünkü araç gerçekten çok güzel aracı çok beğeniyorum. Ama müşteriye karşı takınılan bu tavrı içime sindiremiyorum. Üstüne servislerden de bu kadar şikayet işin kaymağı oluyor. Ve yorumlardan çıkardığım sonuca göre ne müşteri memnuniyetinde ne de servislerde bir tık ilerleme yok. Üzücü olan yanı bu.

İnan hepsi aynı aracı satana kadar 2013 Opel astra Cosmo ya bindim gitmiyor dediler az yakıyor du Volvo s60 aldım advance 2.0 turbo polestar gidiyor du ama bir yakıyor du garsoniyer kirası öder gibi yakıt parası ödedim birde üstünde bir şanzıman var saçma sağan power şifht denen 45 binde bir şanzıman yağı değişir birde sadece sıvı bakımı serviste Servet ödersin dışarda sanayi ye gitsen usta korkar arabayı görünce tam dert ti tam jetta aldım sonra hangi siteye girsen vak vak lar şöyle böyle hayatımda kullandığım en kötü araçtı haramidere rampasını çıkarken araba kullanmaktan soğudum her yıkattığımda sisler buğu yaptı abarttık ları gibi değildi ama kolay sattım aynı gün içinde satıldı her aracın bir sıkıntısı var Volvo dan sonra en keyif aldığım araç bence bizim araçları kıskanıyor lar başka bişey değil nazarları değiyor milletin

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Köpük sıkmak için nereleri söküyorlar kesiyorlar bilen var mı ?

ywzckr

0
Köpük sıkmak için nereleri söküyorlar kesiyorlar bilen var mı ?

Arka stoplar sokuluyor, uzunca c sutunu boyunca aracin on cam ustune kadar kopuk boruyla uzatiliyor oradan geriye dogru kopuk sikilarak geliniyor bu surecte tavana sizmasin diye tavan sokuluyor diye biliyorum. Kurumasi icin kapali alanda oldugundan bosluk kalmamasi icin 24 saat kipirdatmadan arac bekletiliyor. 3. gun teslim aliyorsunuz. Gocuk duzeltme alanina girdim kendi gozlemim ve konusmalarimiz bu yonde.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar göçük tamiri ile ilgili bilgilendirme yapayım, 118 TL araç sahibi tarafından karşılanıyor bildiğim kadarıyla ücretin kalan kısmını Honda karşılıyor. Bu ay sonuna kadar göçük tamiri devam ediyor sonrasında işlem ücretinin kalan kısmını Honda Türkiye karşılamayacakmış.
Aracımda ki göçükler çoğaldığı ve bu ay da son olduğu için bu hafta işlemi yaptırdım, işlem @ywzckr arkadaşımızın yazdığı şekilde yapılıyor.

Geri