Civic FC5 2019 civic sedan ses yalıtım ve ses sistemi-Tavsiyeleriniz

Arkadaşlar malum karantinadayız evdeyiz. Hazır evlerdeyken (enazından ben) araca bir kaç kalite artırıcı şeyler eklemek istiyorum ve tavsiyenizi bekliyorum.

1-Araca full yalıtım yaptırmak istiyorum. Yaptıran ve farkı hisseden var mı? Ve bu iş hem fiyatı uygun hemde düzgün nerede yaptırılır?

Örnek Subi Garage sadece yalıtıma 1500€ fiyat verdi. Yalıtım + ses sistemi (Helix V Twelve amfi, 2 takım helix P62C hoparlör ve match PP10EQ Subwoofer) = 4400€ para istiyor. Bi ara böbreğim geldi aklıma eder mi diye sonra vazgeçtim :)))

2-Bu araçlara premium kalitede (kesinlikle apaçi sistem istemiyorum) ses sistemi için ne yapmak lazım neleri değiştirmek lazım ne marka kullanmak lazım. Arkadaşlarım Alpine markasının hem fiyat hemde kalitesi işini görür diyor.

Buarada ben bu işlerden az anlarım. Net ve açık anlatım yaparsanız çok sevinirim :)))

Şimdiden Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arac exe mi eger exe ise ben kendimden biliyorum onlere ve arkalara Sony XS-XB1621C 350W 16 cm Mid takımı bitane iyi bi anfi ve guzel bi bas yeterli oluyo yalıtım yapmana gerek yok bence ben yapmadım gayette memnunum Midrage taktım ses cok yuksek geldi ama ses kalıtesı iyi degildi sonra mıd takımına cevırmeye karar verdım

Arac exe mi eger exe ise ben kendimden biliyorum onlere ve arkalara Sony XS-XB1621C 350W 16 cm Mid takımı bitane iyi bi anfi ve guzel bi bas yeterli oluyo yalıtım yapmana gerek yok bence ben yapmadım gayette memnunum Midrage taktım ses cok yuksek geldi ama ses kalıtesı iyi degildi sonra mıd takımına cevırmeye karar verdım

Teşekkürler.

Cihan Civic exe eco

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2018
bende bu ara Alpine Swe-815 isimli ürünü inceliyorum netteki yorumlar iyi gibi. orjinal sisteme dokunmadan uygulamayı düşünüyorum. araştırma yaptıysanız paylaşırsanız bize de faydası olabilir

Aracınız
Aracımda ufak çaplı bir sistem var yüksek basslı değil kaliteli ve tüm detayları duyabildiğim bir sistem oldu.
Kullanılan malzemeleri yazayım belki size fikir verir.
Ön kapılara erkurt izolasyonu kendim yaptım.
Ön kapılarda audison apk 165p comp.
Amfi pioneer gm-d9604
Bass morel primo 8
Audison bitten dsp.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
ben ses konusunda çok hassas değilim ama sport plus taki ses kalitesi bana yeterli geldi. kaliteli ses sistemi ekleyince nasıl bir fark olacak bu paralara değer mi? yalıtım konusunda bende araçta ben rüzgar sesini fazla hissediyorum oda sanırsam ayna ve cam ile alakalı subi garaj o kısımlara müdahale edebiliyor mu?

Geri