Civic FC5 2019 fc5 basinc kabi sizdirmasi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar merhaba 2019 model eco elegance aracimda bu gun tespit ettigim basinc kabinin preslenen kenarlarinda sogutma sivisi sizmmis arac hararet gormedi 52.000 km hep servis bakimli basina daha once boyle birsey gelen varmi pazartesi servise basvuracagim.Image1656180793.155813.jpgImage1656180816.046682.jpgImage1656180827.572503.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2020
Arac dun servise gitti 4 saatlik kontrol sonucu olarak sizinti yok dendi tahliye hortumundan fazla su atilmisstir ruzgarin etkisiyle oralara bulasmistir dediler servis kaydina antifriz kacagi rastlanmadi yazilmis arac bundan dolayi genlesme kabi patlatirsa kabul etmem tedim tabi dediler ama sozlu olarak kocaeli honda haldiz servisi

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Arac dun servise gitti 4 saatlik kontrol sonucu olarak sizinti yok dendi tahliye hortumundan fazla su atilmisstir ruzgarin etkisiyle oralara bulasmistir dediler servis kaydina antifriz kacagi rastlanmadi yazilmis arac bundan dolayi genlesme kabi patlatirsa kabul etmem tedim tabi dediler ama sozlu olarak kocaeli honda haldiz servisi

Benim kanaatim sizi geçiştirmişler bence saçma sapan da bir yorum yapmışlar ben fotoğrafı bulursam size göndereyim

Yanlış anlama dediğimi esip gürle bak nasıl değişiyorlar müşteri olarak bizler sessiz kaldığımız için biyerleri kalkıyor ben her gittiğim de hem esip gürlerdim hemde aracın yanına gidip beklerim gidemezsin falan derdiler ama takmazdım kimseyi giderdim araç başına banada İstanbul da honda cem bi olay için Arızalı Olduğu halde sağlam dedi yaz dedim evrağa Arızalı dır diye onu yazarsam başımız yanar Denildi Aracı çektim kapılarının önüne kitleyip eve gittim aradılar çekici çağırıp otoparaka göndericez diye götün yiyorsa yap dedim o dediğini kapattım ne otoparka gitti araç nede ben aldım sonra dediğim oldu aracı aldım

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
merhaba, tahliye hortumundan akan suyun işaretlediğim bölgeye akması beklenir. nasıl bir rüzgar oraya savurtabilir ki.

esip gürlemekten ziyade makul bir açıklamayla da işinizi çözdürebilirsiniz bence.

Image1656180816.046682.jpg

Geri