Civic FC5 2019 makyajlı Exe HDMI ile görüntü aktarma

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba. İphone dan HDMI ile görüntü aktarma işlemini yapamıyorum. Ekran kararıyor herhangi bir görüntü gelmiyor. Park konumunda bile. Aşağıdaki adaptörü kullanıyorum. Ekli dosyayı görüntüle 255350

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_4842.JPG
    IMG_4842.JPG
    18.1 KB · Görüntüleme: 119
Aracınız
Civic FC5 2019
Ne kadar uğraşsam fiyat bölümümü resimden kesemedim. Kullandığım kablo orjinal değil. Ancak tv de işe yaradı.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ne kadar uğraşsam fiyat bölümümü resimden kesemedim. Kullandığım kablo orjinal değil. Ancak tv de işe yaradı.

Root ile kablo derdi olmadan youtube yandex netflix spotify gayet randimanli calismakta

Aracınız
Civic FC5 2019
Root ile kablo derdi olmadan youtube yandex netflix spotify gayet randimanli calismakta

Bugün Ankara Bora Honda’dan aradılar. Her HDMI kablo olmadığı, her marka için ayrı HDMI kablo kullanılması gerektiği, zaten telefondan görüntüyü kimsenin aktaramadığını söylediler. Teknik servis bile bilmiyor geçiştiriyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün Ankara Bora Honda’dan aradılar. Her HDMI kablo olmadığı, her marka için ayrı HDMI kablo kullanılması gerektiği, zaten internette araştırma yaptığı, telefondan görüntüyü kimsenin aktaramadığını söylediler. Teknik servis bile bilmiyor geçiştiriyor.

Geri