2019 Yeni Corolla'yı lansmanda görmeye gittik

Aracınız
Civic FC5 2018
O ön panjur nedir öyle ya?
Bence çok çirkin.Arabanın ağzı açık kalmış gibi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dolu paket dizel otomatik civic yerine dolu pop-art hibrit corolla düşünülebilir, servis hizmeti nasıl acaba corollanın? Bundan sonra Ikinci kez sıfır araba alacak olsam ilk araştıracağım şey servis hizmeti olacak

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bence zf9 un keyfini asla vermez.Yakıt zaten ayni olur.4.5 lt benzin yaksan hondada 5.5 lt dizel yaksan ayni kapiya cikar.ama hibrit 1.8 atmosferik motoruyla crvde performans vaad etmedigini kanitladi.

Aracınız
Coralla, 1.5 motor 3 silindirli vision(en boşu) otomatik viteslisi 190 bin kampanyası yapınca gideyim bir bakayım dedim. Benimkinden memnunum çok şükür ama satar üstüne 30 bin koyar filan arabayı 8 yaş gençleştirmiş olurum diye düşündüm. Bayii ye gidince o kadar kalabalıktı ki zaten satış danışmanıyla görüşemedik bile. Kendi kendimize dolanıp araçları inceledik sonra kendi arabama binince 8 yaş daha yaşlı olmasına rağmen corolladan daha yeni gibi ve konforluydu. Bunun üstüne bir de motorun 3 silindirli olması ve LPG ye uyumsuz olması eklenince vazgeçtim değişmekten.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Civic alışkanlık yapıyor hocam direksiyonuna oturduğunuzda kendi sınıfındaki rakiplerine göre daha çok kendine bağlıyor. Ben de yolumun üzerinde diye dün Renault bayisine gittim oldukça kalabalıktı. Merakımdan megane sedan bakmaya gitmiştim içine oturunca kol dayamanın olduğu iki ön koltuk arası bölüm fc5 gibi yüksek değil ve öyle uzun kapalı bir saklama alanı da yok, ön konsol bir tuhaf geldi arabayla bütünleşemedim. Bayiden çıkıp kendi aracıma bindiğim de aracım öyle hoş geldi ki anlatamam. Aracımı değiştirecek olsam şu an civic 1.5 turbo 182 hp ile değiştiririm.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni Corolla kasa yapısı ve hatları itibariyle FB7 Civic’e benziyor, ama nedense iç mekan olarak daha dar hissettiriyor, oturuş pozisyonu ve sürüş hissi olarakta Civic’lere alışınca diğer araçlarda o tadı bulamıyorsunuz. Ayrıca donanım olarak FB7 Civic’ten üstün paket arıyorsanız Dream pakete geçmek lazım, Dream paket fiyatı da FC5 Civic’e yaklaştığı için biraz anlamsızlaşıyor.
Kısacası yeni Corolla’ya dediğiniz gibi düşük bütçeyle araç yenileme için amaçlanıyorsa mantıklı ancak 1.5 motordan ziyade 1.6 motora geçmek daha doğru olur, sahibinden’de de elinde Corolla Vision ile bekleyen birçok galerici mevcut, tabi Corolla Vision’a geri görüş kameralı iyi bir multimedia taktırmakta şart.

Aracınız
1.6 132 hp var leri bence güzel. Lpg uyumu var, silkeleme yok, benzinde bile 7.5 lt yakıyor.
Evet diş hatlar, iç detaylar farklı biraz ama fb7 den iyi olduğu, fc5 muadili olduğu hatta motor gücü ve yakıt olarak kesinlikle iyi olduğu rahatlıkla görülebilir.
X' lı bir paketi var ve sunroof' a kadar dolu bir araç.
Ben bir ara dolanıp durdum, bakindim, hala aklımda. 2019 boyasız sunroof lu az km li 2.el boyasız 250 civarına var.
Fb7 kasadan kesinlikle geçilebilir, benzinde bile binilir bu araca. Ama dediğim gibi fc5 için muadil düşündürür.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
1.6 132 hp var leri bence güzel. Lpg uyumu var, silkeleme yok, benzinde bile 7.5 lt yakıyor.
Evet diş hatlar, iç detaylar farklı biraz ama fb7 den iyi olduğu, fc5 muadili olduğu hatta motor gücü ve yakıt olarak kesinlikle iyi olduğu rahatlıkla görülebilir.
X' lı bir paketi var ve sunroof' a kadar dolu bir araç.
Ben bir ara dolanıp durdum, bakindim, hala aklımda. 2019 boyasız sunroof lu az km li 2.el boyasız 250 civarına var.
Fb7 kasadan kesinlikle geçilebilir, benzinde bile binilir bu araca. Ama dediğim gibi fc5 için muadil düşündürür.

Hocam fb7 için tartışılır ama Fc5 in pek muadili gibi gelmedi bana araç. Tabi araç değerlendirirken herkesin kriterleri farklı o yüzden herkes farklı düşünebilir. Benim içime sinseydi gerçekten değiştirecektim fiyatı çok uygun olduğu için ama nasip değilmiş. İçime pek sinmedi.

Aracınız
Aracın şanzumanı gerçekten başarılı arkadaşlar. Sadece bu yüzden bile tercih edilebilir.

Ama ben özellikle iç tasarım olarak markayı beğenmiyorum. Bana hitap etmiyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hocam fb7 için tartışılır ama Fc5 in pek muadili gibi gelmedi bana araç. Tabi araç değerlendirirken herkesin kriterleri farklı o yüzden herkes farklı düşünebilir. Benim içime sinseydi gerçekten değiştirecektim fiyatı çok uygun olduğu için ama nasip değilmiş. İçime pek sinmedi.

Haklisiniz, tercih ve beklenti hepimiz için farklı.
Dediğim gibi fc5 gibi bir dizayn nerdeyse hiçbir araçta yok ama 1.6 valvematic motoru hem 132 hp hem 7.5 yakıtı var. Kaporta biraz daha kemikli ve boya kalitesi de bana göre daha iyi.
Flame x paketi bildiğim en dolusu, karartma candan sunroof a kadar var. Fakat son çıkan 3 silindir 125 ler düşündürücü.
Ayrıca yeni bir kasa ve fb7 den kesinlikle geçilebilir, fc5 için tartışılır.
Lpg de silkeleme olayida yok ki benzinle bile binilir neredeyse.

Geri