Civic FC5 2020 honda göçük problemi

Aracınız
Bizzat ben test ettim 2014 FB7 aracımda sol tarafda c sütunun üzerinde kendiliginden göçük oluşmuştu bayiye gidip sorunu anlattıgım kullanıcı hatası dediler bende gözlerinin önünde sag tarafa saglam bir yumruk attim daha buyuk bir gocuk olustu dedim bu kullanıcı hatası görmüş oldunuz dedim ;) dediginiz gibi insan yumruğuna dayanaksız bir parca kaza anında carpma şiddeti ile yamulup gidecektir açıkcası 2016 da FC5 çıktıgında araç degişimi yapacaktım sırf bu sorun yüzünden vazgeçtim ve 2022 de bunlarda aşağı kalır gibi gözükmüyor acıkcasi bu araba olen kadar kullanip sonra alman markasina geçmeyi düşünüyorum.

FB7 ler FC5 lerden daha saglam bence FC5 1.8 olmaliydi 1.6 ufak geliyor USA versiyonlari 1.8 zaten touring model diye geciyor. Simdi ne durumda araciniz ? Duzelttirdiniz o bolgeyi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
FB7 ler FC5 lerden daha saglam bence FC5 1.8 olmaliydi 1.6 ufak geliyor USA versiyonlari 1.8 zaten touring model diye geciyor. Simdi ne durumda araciniz ? Duzelttirdiniz o bolgeyi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yok bayi kullanici hatasi deyince herhangi bir onarimda bulunmadim oyle kullaniyorum 6 yil gecti olayin ustunden zaten.

Geri