Civic FK7 2020 model FK 7 neden yok?

Aracınız
selam; şimdi sıfır km. fiyatlara baktım sadece SEDAN CİVİC için fiyat verilmiş; HB civic için fiyat yok?
acaba HB kasa getirmeyecekler mi ?
ellerinde 2019 stoğumu var 2020 ler gelmemiş?

bu konuda fikri-bilgisi olan arkadaş var mı?

araç almak- model yükseltmek için ne kadar talihsiz bir döneme denk geldik...Ağlamak istiyorum...fiyatlar uçmuş gitmiş...
bu fiyatlara anadolu da çok rahat 2+ 1 3+ 1 daire alınabilir...bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
selam; şimdi sıfır km. fiyatlara baktım sadece SEDAN CİVİC için fiyat verilmiş; HB civic için fiyat yok?
acaba HB kasa getirmeyecekler mi ?
ellerinde 2019 stoğumu var 2020 ler gelmemiş?

bu konuda fikri-bilgisi olan arkadaş var mı?

araç almak- model yükseltmek için ne kadar talihsiz bir döneme denk geldik...Ağlamak istiyorum...fiyatlar uçmuş gitmiş...
bu fiyatlara anadolu da çok rahat 2+ 1 3+ 1 daire alınabilir...bakalım bu işin sonu nereye varacak?
Sosyal medya hesaplarında yeni civic hb ile ilgili görseller ve haberler paylaşıldı. Muhtemelen ülkemize gelecektir.
Sedanların üretimi TR de yapıldığı için daha erken satışa çıkması normal.

Aracınız
Civic FC5 2019
3 ocak sedan eco elegance arac aldim aldigim gun yeni kasa hacthback sport plus modelide satmislardi muhtemelen 2019 oldugu icin ellerinde fiyat yenilemediler. Malum ingiltereden geldigi icin kur farkindan dolayi beklemededir fiyatlari. Hb icin 196bin den en son 184 bin liralara filan inmislerdi

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
3 ocak sedan eco elegance arac aldim aldigim gun yeni kasa hacthback sport plus modelide satmislardi muhtemelen 2019 oldugu icin ellerinde fiyat yenilemediler. Malum ingiltereden geldigi icin kur farkindan dolayi beklemededir fiyatlari. Hb icin 196bin den en son 184 bin liralara filan inmislerdi

Alan şanslıymis, muhtemelen 200 altına gelmez sport bile...bu arada dizel otomatik sedan 250 bin olmuş..şaka gibi..

Aracınız
Civic FC5 2019
Vallahi yanlis hatirlamiyorum da bi 5 6 ay once 145 bin liraya anlasmistim 196 bin lira oldu ki daha da zam gelecek muhtemelen. 30 kasimda el sıkısıp 164.800 liraya satin aldigim eco elegance 3ocakda teslim aldim ancak. Teslim aldigim gunde 175.500 liraya verdiler yanimda birine bir ay da yeni sene muhabbetine 10 bin koydu ustune. Anlayacagin uctukca ucuyor fiyatlar dur durak yok ;);)
Alan şanslıymis, muhtemelen 200 altına gelmez sport bile...bu arada dizel otomatik sedan 250 bin olmuş..şaka gibi..

Geri