Yeni Honda Civic FE Kasa

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ana hatlar itibariyle FC5 le çok benzeşiyor. Gerçeği daha güzel durur diye düşünüyorum benim hoşuma gitti.

Sizce yeni kasa kodu ne olur F ??

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Geçmiş jenerasyon kodlarını baz alırsak kullanılmayan kodlardan FF, FH veya FJ olabilir gibime geliyor.
90lı yıllardaki araçlarda E ile başlayan, 2005 sonrasında da F serisi ile başlayan kodlar oluşturulmuş, komple yeni bir platforma geçiş yapılıyorsa F yerine G serisi ile başlayan kasa kodlarına da geçebilirler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kimse kusura bakmasın ama bence üretime girdiği 2005 sonunu baz alırsak o dönemki eşdeğerlerine göre gerçekten çok ileriye yönelik hazırlanmış FD6 kasa gibisini şimdilik görmedim :)
Bence efsane kasa FD6dır ama bu konunun konusu bu değil :D
Önünüzdeki 6 ay içinde tanıtılması öngörülen yeni kasa Civic hakkında konuşalım :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Kimse kusura bakmasın ama bence üretime girdiği 2005 sonunu baz alırsak o dönemki eşdeğerlerine göre gerçekten çok ileriye yönelik hazırlanmış FD6 kasa gibisini şimdilik görmedim :)
Bence efsane kasa FD6dır ama bu konunun konusu bu değil :D
Önünüzdeki 6 ay içinde tanıtılması öngörülen yeni kasa Civic hakkında konuşalım :)
Bu kasa Kuzey Amerika’da yılın otomobili unvanını da eline aldı.

2018 yılında ise Turkıyede bıreysel olarak fılolar harıc tercih edilen birinci otomobil..

Bakalım yeni kasası nasıl olacak onu bunu bılmem ama mevzu Hondaysa gerisi teferruat tır

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri