Yeni Honda Civic FE Kasa

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Banada serviste 1.5 lpg gelebilir ve ecolarda lpg üretimi durmuyacak demişti.Belki stok japonyadan gelir brc burda montajlar.
Benimde böyle bir beklentim var ama şu aşamada her olasılık mümkün, bekleyip göreceğiz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eğer görseldeki gibiyse 2021 kasa
Fc5 bundan kat kat daha yakışıklı daha ağırbaşlı ve sportif
Bildiğin Polo sedan bu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şu aşamadaki görseller hep render yani bilgisayarla oluşturulan tahmin görseller.
Genel olarak yeni Accord'a benzer bir tasarımı olacağı düşünülüyor.
Aracın gerçek fotoğrafları ile canlı olarak değerlendirmek en doğrusu olacaktır.

Şu aşamadaki görseller hep render yani bilgisayarla oluşturulan tahmin görseller.
Genel olarak yeni Accord'a benzer bir tasarımı olacağı düşünülüyor.
Aracın gerçek fotoğrafları ile canlı olarak değerlendirmek en doğrusu olacaktır.

Şöyle söyleyim Accord baya geniş bi araba uzunluk olarak da bu Accordun yanında küçük kalıyor bu tasarım olmamış. Zaten bu görsel Honda city olması lazım

Aracınız
Bu araç City. 1.0 motorla gelmeye başlayacakmış, geçenlerde youtube 'da bir kanalın incelemesinde izlemiştim ama şimdi aradım, bulamadım. Civic alamayanlar için ideal olacak gibi bir söylemle sunuyordu.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Şöyle söyleyim Accord baya geniş bi araba uzunluk olarak da bu Accordun yanında küçük kalıyor bu tasarım olmamış. Zaten bu görsel Honda city olması lazım

Hangi görseli kastettiğinizi anlayamadım, en son paylaştığımsa o zaten Honda City, sadece çizilen bir render ona çok benziyordu onunla karıştırılmış olabilir diye paylaşmıştım :)

Hangi görseli kastettiğinizi anlayamadım, en son paylaştığımsa o zaten Honda City, sadece çizilen bir render ona çok benziyordu onunla karıştırılmış olabilir diye paylaşmıştım :)

Ben üste kırmızı Honda vardı varsayım olarak bi yorum yaptım ben sizinle ilgili bişey söylemedim ben kendi fikrimi beyan ettim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni civic'in çizim patenleri avustralya patent sitesinden erişime açılmış forumdaşlar, patent resimlerin paylaşılmasında umarım bir telif sorunu yoktur :)

Aracın tasarımlarına baktığım zamanda hep Japon isimleri ortaya çıkıyor yani bu kasanın dizaynı önceki FC serisi gibi Amerika'da değil tekrardan Japonya'da yapılmış.

Honda Civic Sedan Dış Görünüm ->
1601490863954.png
1601491011045.png
Honda Civic Hatchback Dış Görünüm -> https://search.ipaustralia.gov.au/designs/search/details/202012854
civic-hby.jpg
civic-hby2.jpg

1601492625000.png

Merak edenler için mevcut Civic ile yeni kasanın patent resimlerinin karşılaştırmasını linkteki yabancı forumda bakabilirsiniz,

Son düzenleme:
Geri