Yeni Honda Civic FE Kasa

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Tabi şu ekran böyle olmasaymış iyi olacakmış ama işte illa bi bahane bulacağızya Image1605707526.700034.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşımda 2012 Mazda 3 impressive var , sanırım Japonya üretimi,o araçta öyle japon kalitesi falan göremiyorum ben kaporta boya işçilik vb .bahsedildiği gibi,Civic'ten çok farklı gelmiyor bana,benim kaçırdığım bir nokta mi var acaba?Honda daha farklı mi ürün çıkarıyor Japonya'da Mazda'dan farklı olarak?

Aracınız
Civic FC5 2017
Bana da özellikle arkadan Audi yi yandan 45 lik arka açıdan BMW 5 kasayı anımsattı
Ama güzel olmuş gerçekten de
@m2hamid hocamın dediği gibi Japon üretimi olması ise kaliteyi katacaktır bu araçlara. Fiyatının bugün şartlarda ortalama 350 bin civarı olacağı kanaatindeyim (tabi kendi tahminim).
Hayırlısı olsun bakalım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
fazlası olucaktır bence hocam

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşımda 2012 Mazda 3 impressive var , sanırım Japonya üretimi,o araçta öyle japon kalitesi falan göremiyorum ben kaporta boya işçilik vb .bahsedildiği gibi,Civic'ten çok farklı gelmiyor bana,benim kaçırdığım bir nokta mi var acaba?Honda daha farklı mi ürün çıkarıyor Japonya'da Mazda'dan farklı olarak?

Honda’nın Türkiye fabrikasının özellikle kaporta-kaynak bölümünün diğer firmalara göre çok fazla manuel işleyişte olduğundan şikayet ediliyordu. Japonya’daki fabrikanın bu açıdan daha modern robotize sistem ağırlıklı olacağını düşünüyorum, ek olarak Japonya’daki kalite kontrol sisteminin bizdeki işleyişten daha katı kuralları olduğunu varsayıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Honda’nın Türkiye fabrikasının özellikle kaporta-kaynak bölümünün diğer firmalara göre çok fazla manuel işleyişte olduğundan şikayet ediliyordu. Japonya’daki fabrikanın bu açıdan daha modern robotize sistem ağırlıklı olacağını düşünüyorum, ek olarak Japonya’daki kalite kontrol sisteminin bizdeki işleyişten daha katı kuralları olduğunu varsayıyorum.
onlarda takumiler var bizde yok iki takuminin bir uçakta uçması yasak gibi değişik bir kuralları olan bir ülke illaki kalite farkı olacaktır

Aracınız
Civic FC5 2020
enova yeni kasa Civic mi aluon yoksa başgan

Başkan
ağzından bal damlıyor nasip kısmet diyelim arka stop görüntüsü güzel Hep hayalim olan A5 gibi duruyorAma şu an kullandığımız Ama şu an kullandığımızFC5 in Ön öz gara fuar görüntüsü çok daha güzel bu benim fikrim Tabi bir de motor seçeneklerini görmek gerekir 1000 cc 125 beygir Turbo gelirse Güzel olur diye tahmin ediyorum şu anda kullandığımız eco Araçlar evet yakıt olarak güzel ekonomik fakat o ilk kalkışdaki ağırlık maalesef handikap biz ne kadar da desek nasipten öte köy yok başkan insanoğlu plan yaparmış kader gülermiş

Geri