Yeni Honda Civic FE Kasa

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
FB7 alırken zorlasam FC5 de alabilirdim. Ama yeni kasayı görmek için 1-2 yıl beklemeyi tercih ettim. Beklediğime de değdi. Ben çok beğendim. Yeni her zaman yenidir.

Motor ve şanzımanda da güzellikler bekliyorum. İnşallah fiyatı da makul olur.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Beklentileriniz bence bosa cikacak. Kasa degisti ama motor ve sanziman bence ayni devam edecek. Fiyatta su sartlarda 350-400 civari olur sanirim.
FB7 alırken zorlasam FC5 de alabilirdim. Ama yeni kasayı görmek için 1-2 yıl beklemeyi tercih ettim. Beklediğime de değdi. Ben çok beğendim. Yeni her zaman yenidir.

Motor ve şanzımanda da güzellikler bekliyorum. İnşallah fiyatı da makul olur.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Yeni nesil bir araç bu ve platform olarak hibrid üzerine bir platform yapılmıştır çok büyük ihtimalle. Bir sonraki de muhtemelen 27-28’de çıkar ve full EV olur, 22-23 gibi epey bir full mass market EV platformu piyasaya sunulacak.

1.6 lt motor ilkel bir motor ve Türkiye gibi marketlerde kullanılıyor şu an. Geliştirilmemesinin sebebi de Ar-Ge maliyetlerinin ve tedarik zincirinde getireceği ekstra giderlerin buradaki satış hacimleri ile karşılayamıyor olması, öyle olunca da kolay çözüm, eski teknolojik güvenilir motor ile devam etmek, Ar-Ge maliyeti yok vs , dezavantaj da eski teknolojinin sunulması ama şimdiki 1.6 motor zaten epey ilkel ve Türkiye’de sunulmaz diye düşünüyorum:)

Aracınız
Civic FC5 2020
FC5 ile Yeni kasanın görsellerinin karşılaştırma videosu,

valla ne yalan söyleyim, Yeni kasayı çok beğenen birisi olarak (ön kısım hariç ), bu iki kasanın karşılaştırmasını izleyince, FC5 kasamız gerçekten efsane bir kasaymış dedim...... Ancak İç tasarım olarak FC5 kesinlikle daha önde...

Aracınız
Fc5'in bütün güvenlik açıklarını kapatırlar umarım. Ncap'in ilk yaptığı testte fc5 ancak 4 yıldız alabilmişti.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri