21 FK7 eksoz yazılım hakkında bilgi

Aracınız
Civic FK7 HB 2021
Öncelikle herkese merhabalar. Nisan ayında 0 FK7 SP+ araç aldım. Araca DP/düzboru/varex ve yazılım işlemi uygulatmak istiyorum. Yalnız daha önce yapmış olan arkadaşlar var ise bilgilerini almak isterim. Herhangi bir sorun Yaşar mıyım aracım 10.000 km de. Bu konuda yardımcı olabilecek var ise bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini alırsam çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Aracınız
Civic FK7 HB 2021
Kimse sorumuza cevap vermemiş. Sende bilgi amaçlı yazdığın için dün dp krom düz boru ve warex eksoz taktırdım aracıma. Yazılım attırma taraftarı değildim fakat araçta çok fazla bir yakıt tüketimi alt devirler çok ölü ve arıza lambası yaktığı için bugün Dr. Ecu Antalya da yazılım yaptırdım. Alt devirlerde ki ölülük gitti ve yazılımında etkisi direkt olarak fark etti

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
İşlemleri nerede yaptırdınız ? Ben İstanbul Avrupa Yakasındayım. Egzoz sepeti firmasını internetten görüyorum sürekli. Oraya mı yaptırsam diye düşünüyorum

Aracınız
Civic FK7 HB 2021
Hocam ben antalyadayım eksozu bir arkadaştan aldım eksoz Antalya’da Ümit Piyan da yapılmış. Yazılım işi de Dr. Ecu Antalya firmasında yapıldı

Geri