24 saat geçmeden ön farlar yagmurdan dolayı bugulandi

dread

0
Honda Türkiye'ye mesaj attım dönecekler mı, servis e randevu açıp götüreceğim, almadan önce bilakis sordum böyle sorunlar oluyor diye adam hiç duymamış gibi yüzüme baktı. Aldıktan ertesi gün bugulanmalar başıma geldi şansa bakın ki müşteri memnuniyet için aradılar durumu söylediğimde kadın dedi ki ilk başlarda böyle oluyor dedi( guldum) beni servis şefi ne ilettiler açan olmadı tekrar iletişime gececekler inşallah
639769f5ee2652e06ec48e73563dd6da.jpg

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dread

0
Bide koltuk isitmayi deneyin, 10 dk çalışsın kapatin, led lerin olduğu yerin cevresi daha koyulasiyir butonun malzemesinde de sıkıntı var

Aracınız
Honda Türkiye'ye mesaj attım dönecekler mı, servis e randevu açıp götüreceğim, almadan önce bilakis sordum böyle sorunlar oluyor diye adam hiç duymamış gibi yüzüme baktı. Aldıktan ertesi gün bugulanmalar başıma geldi şansa bakın ki müşteri memnuniyet için aradılar durumu söylediğimde kadın dedi ki ilk başlarda böyle oluyor dedi( guldum) beni servis şefi ne ilettiler açan olmadı tekrar iletişime gececekler inşallah
639769f5ee2652e06ec48e73563dd6da.jpg

Olması kötü birşey tabii ki, bende olmadı ama olan çoğu kişi daha sonra tekrarlamadigini belirtti

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri