25 nisan 2015 istanbul saat 10 avrupa yakası büyük buluşması

Eğer anadolu yakasından gelecek sayısı fazla olursa Atatürk orman Çiftliği de olabilir en azından iki yerin ortasi ama az olursa size uyarım gelmeye çalışırım Kemerburgaz bana çok uzak kaçıyor :(

Hocam daha önceki tüm buluşmalar anadoluda oldu çoğu en ortak nokta cengelkoyde avrupalı arkadaşlara sözümüz vardı o yüzden bu sefer orda.ben de orayı pek bilmiyorum ama orda olacak bu sefer

Kısmet olursa gelirim :)

Hadi bakalım istanbul tayfa kemerburgaz kalmasın bir ki bir ki
Yarın onur ön keşif turu için gidip. Bakicak

Eğer anadolu yakasından gelecek sayısı fazla olursa Atatürk orman Çiftliği de olabilir en azından iki yerin ortasi ama az olursa size uyarım gelmeye çalışırım Kemerburgaz bana çok uzak kaçıyor :(

Yanlış anlasildim sanırım ben sadece görüş dedim hem ulaşım kolay gerçi avrpaya geçtikten sonra çokta fark etmez yanımızda getireceklerimizi bi yazalım gelip aç kalmayalim :)

Yanlış anlasildim sanırım ben sadece görüş dedim hem ulaşım kolay gerçi avrpaya geçtikten sonra çokta fark etmez yanımızda getireceklerimizi bi yazalım gelip aç kalmayalim :)
Estağfurullah hocam sıkıntı yok. Karşıdaki arkadaşlara sözümüzü bi tutalım sonra bahsettiğiniz yerde de yaparız. Bu keresinde kartal ibb sosyal tesislerinde de anlık buluşma yapmıştık hatta. Halkalidan gelenler olmuştu. Havalar da duzeliyo ki daha sık görüşürüz zaten yanlış anlama yok. Ben yanlış anlaşılmış olabilirim. Malum yazı dilinde jest yok mimik yok tam anlatamama olabilir

Trust

0
Aracınız
Buluşma içersinde ücretsiz diş bakımı parlatma vardı başka forumlarda sizde olacakmı? [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION]

Geri