Civic FC5 4 aylık Fc5 de ön cam silecek altı aralığı

Arkadaşlar selamlar ,

Geçen gün dikkatimi çekti temizlik yaparken , silecek altında camın birleştiği yerde orta kısımda bi ayrılmamı var yoksa sizin de mi böyle ?

İyice baktım yapışık mıydı normali mi böyle anlayamadım.

Sizde de var mı böyle bişey ? Ne yapmam gerekli ne tavsiye edersiniz ? IMG_4715.JPGIMG_4714.JPGIMG_4713.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Doğru servise, garantiden dosya açacaklar. Normal değil. Yapışık olmalı

Benzer şekilde benim de FB7 aracımda var. Yaklaşık 10-15 cm genişliğinde bir bölüm kabarmış ve toz/çamur karışımı dolmuş içine. Bende 1 ay kadar önce fark ettim. Garanti de bittiği için ve pandemi sebebi ile hiç bir yere göstermedim. Yağmur suyu girip başka bir yere etki edermi bilemiyorum, benim de kafamda soru işareti bu konu.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yağmurlu havaları geçirdi bir sorun yaşamadım. İçeri su alma gibi bişey olmadı fakat aklıma çok takıldı.

O zaman haftaiçi bir servise gidip göstereyim. İnşallah hemen halledilebilir

Aracınız
Civic FC5 2021
Aynısı benim aracımda da var. İki aylık araç. Servise gittinizmi, Çözüm ne oldu bilgi verirseniz sevinirim.

Aynısı benim aracımda da var. İki aylık araç. Servise gittinizmi, Çözüm ne oldu bilgi verirseniz sevinirim.

Henüz servise gidemedim işlerimden dolayı fakat gidince mutlaka bilgi vereceğim.

Can sıkıcı bişey , aracımdan memnunum fakat 4 aylık araçta böyle şeyler olması üzücü.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar selamlar ,

Geçen gün dikkatimi çekti temizlik yaparken , silecek altında camın birleştiği yerde orta kısımda bi ayrılmamı var yoksa sizin de mi böyle ?

İyice baktım yapışık mıydı normali mi böyle anlayamadım.

Sizde de var mı böyle bişey ? Ne yapmam gerekli ne tavsiye edersiniz ? Ekli dosyayı görüntüle 265232Ekli dosyayı görüntüle 265233Ekli dosyayı görüntüle 265234

Geçmiş olsun. Eski araç olsa sıcak soğuk etkisi ile normal diyecektim. Fakat araç yeni olması biraz can sıkıyor. Aradan su gitmesi problem olmamalı. Alttan tekrar su yoluna gidiyor olmalı. Teyit için test yapılabilir. Çok rahatsız ediyor ise o bölgeye fitil uygulaması yapılabilir. Hazır satılıyor.

Geri