4 Yaşında aracın ilk kazası

Aracınız
Civic FB7 2014
bu gün sabah 5 de işe giderken bir yabani kurt birden önüme zıplayınca 80 km hızlı gidiyordum frene bastım fakat yeterli olmadı manevra da yapmak istemedim herhangi bir kaza sebebiyet vermemek için ön tampon ortadan iki ayrıldı sol alt sis far dışındaki kaplama kırıldı öndeki simgenin oldugu yer tamamen kırıldı işin acayip yanı kurt'a hiç bişey olmadı sanırım ögleden sonra işden dönerken baktıgımda yerinde yoktu ya biris kaldırdı yada hayvan ufak bi yara aldıgı için uzaklastı olay yerinden işte bir kaç resim kazadan salı günü sigortaya bırakacagım bakalım ne kadar masraf cıkıcak herkeze iyi günler kazasız belasız güvenli sürüşler.

Son düzenleme:
Aracınız
Geçmiş olsun. Radyatörde bişey yok değil mi.
Ayrıca bu fb7 kasa amerikan versiyon sanırım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun, bakalım Amerikada ne kadar masraf çıkacak merak ettim :)

anemon

0
Çok geçmiş olsun. Bu olay büyük kazaların sebebidir aslında. Hayvana vurmamak için yapılan ani manevra aracın dengesini tamamen yitirmesine sebep olabiliyor. Yani iyi karar verip atlatmışsınız.
Bu arada şu can sıkıcı mevzu kapandıktan sonra amerikan versiyon u hakkında da sizinle konuşmak isterim. Farkları görmek açısından

VIA_S10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Hayvan işte anında çıkıyor. Yapılacak çok birşey yok. Hiç sağa sola direksiyon kırmamak lazım. Çarpmanında bir usulü var. Görür görmez aniden frene basıcan. Baktın çarpacak. Tam çarpmaya yakın ayağını çek frenden güm. Aracın önünde biriken kuvveti olduğu gibi karşıya yansıtır. Hasar daha az olur. Köpek, domuz, kurt bunlara vurmak duvara vurmak gibidir. Hayvan aracı görmez ise daha iyi. Kasılma yapmaz. Yumuşacık olur. Fakat görürken vurursan bir kasılır. Olur taş. Refleks yani. Kazasız şürüşler dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2014
Geçmiş olsun. Radyatörde bişey yok değil mi.
Ayrıca bu fb7 kasa amerikan versiyon sanırım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

teşekkürler sanırım birşey yok fan ve AC de calısıyor sorunsuz olarak ama tamire verdigimde onuda kontrol etmelerini söylerim evet fb7 amerika versiyonu.

Geçmiş olsun, bakalım Amerikada ne kadar masraf çıkacak merak ettim

çok teşşekürler sağol burda işçilik ücreti yüksek oldugu için yaklasık bir 3000 doları bulucaktır diye tahmin ediyorum.

Çok geçmiş olsun. Bu olay büyük kazaların sebebidir aslında. Hayvana vurmamak için yapılan ani manevra aracın dengesini tamamen yitirmesine sebep olabiliyor. Yani iyi karar verip atlatmışsınız.
Bu arada şu can sıkıcı mevzu kapandıktan sonra amerikan versiyon u hakkında da sizinle konuşmak isterim. Farkları görmek açısından

VIA_S10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok teşekkürler sağol dediginiz gibi manevra yapmak en tehlikeli yol direk olarak vurmak her zaman daha iyidir.merak ettiklerinizi sorabilirsiniz cevaplayabilirim ;)

Geçmiş olsun. Hayvan işte anında çıkıyor. Yapılacak çok birşey yok. Hiç sağa sola direksiyon kırmamak lazım. Çarpmanında bir usulü var. Görür görmez aniden frene basıcan. Baktın çarpacak. Tam çarpmaya yakın ayağını çek frenden güm. Aracın önünde biriken kuvveti olduğu gibi karşıya yansıtır. Hasar daha az olur. Köpek, domuz, kurt bunlara vurmak duvara vurmak gibidir. Hayvan aracı görmez ise daha iyi. Kasılma yapmaz. Yumuşacık olur. Fakat görürken vurursan bir kasılır. Olur taş. Refleks yani. Kazasız şürüşler dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

çok teşekkürler sagol dediginiz gibi böyle durumlarda manevra yapıp daha cok tehlike yaratmaktansa vurup gecmek en mantıklı olandır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=255]Cagatay[/MENTION] Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

bestoo

0
Aracınız
Çok çok geçmiş olsun size bişey olmadı ya onu şükredin. Kaza başlığının altına böylr bişey istemek ayıp oluyo belki ama ön tamponun altındaki krom detay ve jantlar harikaymış. Aracınız tamirden çıkınca bikaç fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Çok çok geçmiş olsun size bişey olmadı ya onu şükredin. Kaza başlığının altına böylr bişey istemek ayıp oluyo belki ama ön tamponun altındaki krom detay ve jantlar harikaymış. Aracınız tamirden çıkınca bikaç fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok teşekkürler dedeginiz gibi cana gelecegine mala gelsin her zaman kaza olaylarında.
tabi araç yapıldıktan sonra fotograf ekleyebilirim sorun degil.

Geri