40 bin bakımı için garanti bozacağım tavsiye lütfen

Aracınız
Geyik yapan kim ? Soru sorulmus herkes yasadigi seyleri yazmis. Asil enteresan olan soruyu soran arkadas sormus gitmis insan bi gelir sordugu sorunun cevaplari kendisini tatmin etmis mi sorularina cevap bulabilmis mi bir bakar !!!

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
kardeşim adam soru sormuş yetkili servis önerin demiş okuman mı yok? Verilen cevapları bir oku bakalım 1 tane tavsiye varmı. yok şanzıman yağı olurmu o fiyata,yok o km de şanzıman mı açılır yok bilmem ne. Adamın servise ihtiyacı var ve buraya yazdı cevap alabildi mi hayır.Daha hala neyin tatavasını yapıyosun anlamadım.

kayhanbozkus

0
Yönetici
kardeşim adam soru sormuş yetkili servis önerin demiş okuman mı yok? Verilen cevapları bir oku bakalım 1 tane tavsiye varmı. yok şanzıman yağı olurmu o fiyata,yok o km de şanzıman mı açılır yok bilmem ne. Adamın servise ihtiyacı var ve buraya yazdı cevap alabildi mi hayır.Daha hala neyin tatavasını yapıyosun anlamadım.
Soruyu soran cevabini almis mi ? Almis. Tatava yapan sizsiniz ! Konuyu acan siz degilsiniz konuyu acan sorun yapmamis size ne oluyor ? Cikintilik yapmaya devam etmeyin. @tugiakgl sorusuna cevap alabilmis ki konunun devamini getirmis. Ayrica servis konusunda acilmis dunya kadar konu mevcut bir zahmet arastirin. Konu acip hazircilik yapmayin !

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Soruyu soran cevabini almis mi ? Almis. Tatava yapan sizsiniz ! Konuyu acan siz degilsiniz konuyu acan sorun yapmamis size ne oluyor ? Cikintilik yapmaya devam etmeyin. @tugiakgl sorusuna cevap alabilmis ki konunun devamini getirmis. Ayrica servis konusunda acilmis dunya kadar konu mevcut bir zahmet arastirin. Konu acip hazircilik yapmayin !

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Soruyu soran cevabını almış mı ? Bende bakım için özel servis umuduyla başlığa geldim ancak sonuç sıfır.konu başlığı anı defteri gibi.konuyu ben açmadım ancak bu yorum yapamayacağım anlamına gelmez nasıl ki konuyu sende açmadın ama gelip burda açan adamı eleştirebilmişsin.bunu dile getirmek çıkıntılık değil.işine bak.a e.o

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar uzamasın artık konu haricinde mesaj atmayalım lütfen.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar şöyle birşey düşündüm; sadece cvt şanzıman yağı için yetkili servise gideyim servise 40 bin bakımına geldi diye kayıt olsun, diğer tüm herşeyi bosch car da yaptırayım garanti de bozulmamış olur? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
garantiyi bozarsın. honda türkiye kabul etmiyor maalesef

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
12047 tse belgeli bayilerin listesi vs tarzında bir şey var mıdır nette? @ywzckr

ywzckr

0
12047 tse belgeli bayilerin listesi vs tarzında bir şey var mıdır nette? @ywzckr

https://static.turkiye.gov.tr/downloads/kurumlar/tse/TSE_YetkiliServisSorgulama_Kilavuz.pdf
E-devlet uzerinden bulundugunuz il ve yetkili servisi ayni secip firma adini bos birakirsaniz butun tse 12047 belgeli servisleri gorebilirsiniz. Orjinal parca olma zorunlulugu yoktur yag her serviste farkli konur yagin orjinalligi aranmaz garantisi de yoktur sarf malzemenin zaten, garantili olsaydi bakimda bunlara pra odemezdik. En bilindik olani bosch car zaten, ama bosch car a yaptircaksaniz arayip yagi kendim getirsem olur mu diye sorun zira ellerinde 0w20 yag olmuyor o yuzden 5w30 koymanizi tavsiye etmem, ellerinde varsa almaniza gerek yok tabi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri