5D paspas

Arkadaşlar merhaba,
Ben yeni aldığım 2017 HB aracıma eklediğim resimdeki gibi bir paspas istiyorum.
Ama doğru bir tercih mi, tam oturur mu emin değilim. Bana kim yardımcı olabilir ? Var mı HB sahibi olup da bu tarz bir paspas kullanan ?

Tşkler.

IMG_1895.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende paspas araştırması yapıyorum n11 de benzer 1 tane gördüm ama kalitesi nasıldır bilmiyorum.3d 4d paspalarda var.alan varsa konuyu takipteyim

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
3D-4D-5D gibi sinemavari isimler takıyorlar paspasa. Havuzlu paspas işte, 3ü 5i aynı :D
Ben de karar veremedim gidip Özdilek'ten 25tl ye normal kauçuk paspas aldım. Olmazsa atarım dedim, süper oldu :) Koku falan sıfır

Ben koku olursa veya paspas oturmazda sürekli kayarsa bide üstüne üstlük kalın kaucuktan olur pedallarin hareketini engellerse geriliyorum))

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hepsi bir şekilde kayıyor orijinal paspas aldım delikler bulunuyor ama aracın tabanında o deliklerin takılabileceği yer yok. Merak ediyorum honda o delikleri paspasa neden yaptınız?

Aracınız
Hepsi bir şekilde kayıyor orijinal paspas aldım delikler bulunuyor ama aracın tabanında o deliklerin takılabileceği yer yok. Merak ediyorum honda o delikleri paspasa neden yaptınız?

Dostum zannediyorum bizim görmediğimiz tabanda ufak delikler var. Ve bunu bıçak yardımıyla yerini tespit edip delmemiz gerekiyor. Paspas takımının yanında 4 adet tabana geçen klips veriyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Valla ben zeminde göremedim öyle kullanıyorum kayıyor illaki paspas.

Ben kullanıyorum bu 5D dediklerini arkadaşlar. Servise götürdüğümde servis görevlisi bile bayıldı. Efsame duruyor. Üstelik kenarlarına kaymaması için cırt diktirdik ayakkabıcıda. Çok iyi oldu. Müsait olunca aldığım linki paylaşırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Valla ben zeminde göremedim öyle kullanıyorum kayıyor illaki paspas.

Dün akşam servisten yeni aldığım paspasların tabana montajını gerçekleştirdim. Aracın tabanında (paspasin altında) sağda ve solda ikişer adet kare kare iz olan yerler var. Onları maket bıçağı ile kesip klipsleri araç tabanının içlerinden geçirmek gerekiyor. Sonra paspaslari üzerine oturtmak kalıyor geriye.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri