6 yıl garanti çok önemli mi?

Aracınız
arkadaşlar hondanın bu 6 yıl garantisi çok önemli mi acaba?

Az önce istanbulda mutluhan honda da tertermiz 2014 executive modelini 62 bin e veriyorlardı aradım 61500 olur dedi. Lpg yoktu bende tamam dedim kapattım. 2 dk sonra dedim aman ben taktırırım sonra 3 yıl garantisi olsun birşey olmaz geri aradım hemen satıldı dedi. Pişman oldum almadığıma.

Bazı bayiler kendileri 3 yıldan sonraki +3 yıl garanti öyle kapsamlı çokta gerekli birşey değil diyor. Bazıları da normal garanti diyor. Sizce çok mu gerekli bu +3 garanti.

Çok da gerekli değil bence hocam. Bulursanız kaçırmayın. Lpg işi kolay.

Aracınız
O araçta kesin özel bir durum vardır.

Executive modeline bu fiyat çok iyi.

Aracınız
O araçta kesin özel bir durum vardır.

Executive modeline bu fiyat çok iyi.

özellikle sordum adamlar honda bayisi zaten. Hiç birşeyi yok dedi benzinli model dedi lpg takılı değilmiş. ilanın çıkması ve satılması 10 dk :)

Aracınız
Dolu hasarlı olmasın hocam. Bana da fiyatı çok az geldi. Liste fiyatından 8.000 tl indirim pek kolay olmaz.

ilanları kaldırmasalardı linkini koyardım. Honda bayisi zaten 2014 modeldi ilginçti gerçekten. Zaten honda da liste fiyatına göre iş yapılmaz hocam 2015 model elegance eco 73bin + 3 bin lpg =76 bin Ama satış fiyatı normalde 69 civarı nisan ayı kampanyası vardı 66750 fiyatı vardı.

sahibinden deki ilanlar zaten o yüzden hep kabarık liste fiyatına göre yazıyorlar. 1 tek onlara indirim yapılmış sanıyolar sanırım. :)

Dün wolksvagen e gittim 1.2 jetta için adamların liste ile satış arasında 2 bin tl fark var onda da temmuz sonu ağustos başına sıra veriyolar. Şimdiki fiyat 64bin o zaman artada bilir azalada bilirmiş.

Aracınız
Ben de lpg taktırdı garantiyi 3 yıla dusundum 2014 Elegance aracımı..bundan once 2011 vardı bozdurmamak adına lpg taktırmadım ama suan lpg nin cok avantajlı olduğunu görünce 2011 é de keske taktırsaymısım diyorum. Yarı yarıya daha avantajlı lpg.benzini kullanacak kadar zengin Diiliz hiç birimiz arkadaslar..bu arada senin araçta kesin bişey vardır o fiyatlara imkansız..

Aracınız
Ben de lpg taktırdı garantiyi 3 yıla dusundum 2014 Elegance aracımı..bundan once 2011 vardı bozdurmamak adına lpg taktırmadım ama suan lpg nin cok avantajlı olduğunu görünce 2011 é de keske taktırsaymısım diyorum. Yarı yarıya daha avantajlı lpg.benzini kullanacak kadar zengin Diiliz hiç birimiz arkadaslar..bu arada senin araçta kesin bişey vardır o fiyatlara imkansız..

o araba gitti zaten yeni sahibi düşünsün :)

Geri