Civic FB7 ABS - VSA - EPS -Direksiyon ışıkları yanı çözüm

Aracınız
Civic FB7 2012
İyi Günler Arkadaşlar

Aracım 2012 FB7 geçen gün kendiliğinden Abs - Vsa - Eps ve Direksiyon ışıkları kendiliğinden yandı. Aracı usta arkadaşıma götürdüm cihaza bağladı selenoid valf arızası verdi. Yaptırmadım ertesi sabah aracı tekrar çalıştırdığımda hiç bir işaret yoktu. 1 - 2 saatlik sürüşten sonra park ettim tekrar çalıştırdığımda yine yandı ve tekrar söndü. Daha önce bu arıza ile karşılan varmı ve sorunu nasıl çözdü. ( not : akü 1 ay önce değişti )

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İyi Günler Arkadaşlar

Aracım 2012 FB7 geçen gün kendiliğinden Abs - Vsa - Eps ve Direksiyon ışıkları kendiliğinden yandı. Aracı usta arkadaşıma götürdüm cihaza bağladı selenoid valf arızası verdi. Yaptırmadım ertesi sabah aracı tekrar çalıştırdığımda hiç bir işaret yoktu. 1 - 2 saatlik sürüşten sonra park ettim tekrar çalıştırdığımda yine yandı ve tekrar söndü. Daha önce bu arıza ile karşılan varmı ve sorunu nasıl çözdü. ( not : akü 1 ay önce değişti )

Akü değişti yazmışsınız ama bu arızanın genelde sebebi akü oluyor, yeni takılan akü arızalı olabilir, akü değerlerinizi ölçtürün.

akif

0
Aracınız
Alakası var mı yok mu bilmiyorum ama arabayı yıkattıktan sonra giderken yolda bir anda bende de söylediğiniz arıza lambaları yandı bir yerlere su mu kaçırdılar acaba diye düşünürken stop ettim tekrar çalıştırmak istediğim de anahtarı her zamankinden farklı olarak ters taktığımı farkettim. Anahtarı düz takıp tekrar çalıştırdım hiç bir arıza ışığı yanmadı ilk ve son oldu. O günden beri anahtarı hep aynı konumda takıyorum 1.5 yıl geçti üzerinden bir daha da olmadı.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri